Shodaniečių tikslas - Pasaulio taurė ir Europos absoliučios svorio kategorijos čempionatas

Pirmąjį gruodžio savaitgalį Kėdainių arenoje šeimininkaus karatė meistrai – gruodžio 4 d. čia vyks Europos kiokušin karatė taurės varžybos, kuriose bus kovojama dėl kelialapių į pasaulio čempionatą pagal svorio kategorijas, o gruodžio 5-ąją į kovą stos Europos pirmenybių be svorio kategorijų dalyviai. Pasaulio čempionatas pagal svorio kategorijas vyks 2022 metų rugsėjo 23 dieną Kielcuose (Lenkija). Teisę jame dalyvauti šių metų Europos čempionate Tbilisyje jau pelnė shodanietis Eventas Gužauskas.

Pirmą dieną, gruodžio 4 d. vyks Europos kata taurės varžybos, kur dalyvaus Matas Jonauskas, ir komandinės katos rungtyje Rima Barusaitė, Monika Tydikaitė, Joana Tydikaitė.

Taipogi vyks atrankinis turnyras kelialapiams į Pasaulio taurės varžybas laimėti, sv. kat. -75 kg kovos Tautvydas Šniaukas, Laurynas Vaičikauskas, -85 kg varžysis Julius Urbonas ir Dominykas Juškevičius. Moterų tarpe -60 kg Erika Rukšėnaitė, o +65 kg Ieva Budrytė ir Julija Balčiūtė.

Gruodžio 5 d. vyks Europos absoliučios svorio kategorijos čempionatas. Šios varžybos ypatingos tuom, kad vyksta tik kas du metus ir kovojama be svorio kategorijų. Tad tikrai laukia įdomios ir atkaklios kovos, kadangi varžybose galės susitikti ir 20-30 kg skirtumą turintys kovotojai.

Šiose varžybose jėgas išbandys ir Eventas Gužauskas, kuris jau yra 2016 metais tapęs Europos absoliučios svorio kategorijos čempionu, o debiutuos Dominykas Juškevičius, Julius Urbonas, Julija Balčiūtė, Ieva Budrytė, Erika Rukšėnaitė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder