Šiauliečiai atlaikė svečių iš Jonavos pasipriešinimą

Traumų išretinta Jonavos „Cbet“ (4/2) komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 87:93 (21:27, 17:18, 25:21, 24:27) nusileido „Šiauliams-7bet“ (3/3).

Jonavos ekipai padėti negali Evaldas Šaulys ir Emmanuelis Lecomte’as.

Šiauliečiai geriau užbaigė pirmąjį kėlinį ir taip atitrūko 27:19, o tik Laimonas Kisielius ketvirčio pabaigoje skirtumą 2 taškais sumažino. „Šiauliai-7bet“ toliau situaciją kontroliavo ir galiausiai įgavo dviženklę persvarą (35:25), bet L. Kisieliaus ir Juano Palacioso tandemas vėl gerino „CBet“ padėtį – 31:35.

Tas pats tandemas buvo svarbus jonaviškiams ir po didžiosios pertraukos, kai teko vytis varžovus (43:46), o galiausiai „CBet“ užsivedė taip, kad žaidė geriausią savo ketvirtį ir po Vitalijaus Kozio, Edvino Šeškaus ir J. Palacioso geros atkarpos jau pirmavo 60:56. Tam prireikė spurto 9:0.

Trečią kėlinį tritaškiu užbaigė Donatas Sabeckis, tad „Šiauliai-7bet“ pirmavo (66:63) ir nors laiko liko sočiai, „CBet“ vėl ėmė byrėti. D. Sabeckis ir Jonathanas Elmore’as vėl leido šeimininkams greitai įgauti dviženklę persvarą (77:65), tačiau tai nebuvo viskas.

Svečiai vėl spurtavo, turėjo galimybę rinkti ir lengvus taškus baudomis, tad kėliniui įpusėjus ekipas skyrė vos 4 taškai – 73:77. Svarbius baudų metimus pataikė Kahlilas Thomasas (78:83), liko 3 minutės, tačiau Giedrius Staniuli atsakė dvitaškiu.

Laikas seko, tiesa, likus 30 sekundžių Jacksonas Dubinskis pataikė iš toli ir privertė Antaną Sireiką prašyti pertraukėlės (85:89), bet P. Danusevičiaus baudos metimais įtvirtino pergalę savo komandai.

L. Kisielius nebaigė mačo dėl penkių pražangų.

Jonavos klubas šiame mače pataikė tik 6 tritaškius iš 28 (21 proc.). Šeimininkai – 8 iš 27 (30 proc.).

„Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 23 (10 atk. kam.), Jonathanas Elmore’as 20, Donatas Sabeckis 13, Martynas Varnas 12, Paulius Danusevičius 9 (7 atk. kam.).

„CBet“: Laimonas Kisielius 17, Edvinas Šeškus 16 (10 atk. kam.), Juanas Palaciosas 15, Jacksonas Dubinskis 11 (6 rez. perd.), Lachlanas Andersonas 9.