Šiauliuose - Klaipėdos olimpiečio triumfas

Šiauliuose vykusiame Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionate net keturi klaipėdiečiai iškovojo aukso medalius. Tarp triumfuojančių buvo ir olimpietis sunkiasvoris iš Klaipėdos Mantas Knystautas.

Jis svorio iki 130 kg grupės varžybose nugalėjo savo treniruočių partnerį Romą Fridriką. Klaipėdietis su šiuo sportininku kartu vyko ir į Tokijo olimpines žaidynes, kad iki pasirodymo olimpiadoje turėtų pajėgų treniruočių partnerį.

Šie varžovai puikiai yra išstudijavę vienas kitą, žino silpnąsias ir stipriąsias kiekvieno puses.

Taigi Mantui dėl pergalės Lietuvos čempionate teko paplušėti - rinktinės lyderis tik paskutinę minutę įrodė savo pranašumą.

Aukso medalius taip pat iškovojo dar trys klaipėdiečiai: Donatas Rindeikis žibėjo svorio iki 60 kg, Paulius Galkinas iki 77 kg ir Martynas Nemsevičius iki 97 kg grupės varžybose.

„Visi mūsų išvardinti čempionai savaitgalį startuos Rumunijoje, o kitą savaitgalį - Danijoje vyksiančiuose tarptautiniuose turnyruose. Tai - pasiruošimas pasaulio čempionatui, kuris vyks spalio 2-10 dienomis Osle (Norvegija).

Kadangi visi čempionai yra kariškiai savanoriai, tarnauja Lietuvos kariuomenėje, lapkričio mėnesį Irane jų laukia ir pasaulio kariškių čempionatas“, - „Vakarų ekspresui“ pasakojo Klaipėdos ekipos treneris Artūras Ševelkovas.

Lietuvos čempionate iš klaipėdiečių bronzos medalius iškovojo Modestas Ručinskas (iki 63 kg), Edvinas Stanišauskas (iki 77 kg) ir Karolis Lukomskis (iki 84 kg).

Lietuvos imtynių čempionate akivaizdūs šalies lyderiai buvo Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovai. Apie jų pergales - artimiausiuose „Vakarų ekspreso“ sporto puslapiuose.

METIMAS. Lietuvos imtynių čempionate netrūko efektingų akimirkų.