Šįvakar Klaipėdoje paaiškės LSKL Mažosios taurės nugalėtojai

Šįvakar LCC tarptautinio universiteto sporto salėje (Kretingos g. 36) paaiškės Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) Mažosios taurės nugalėtojai.

Nuo 19.30 val. į antrąją finalo kovą kils LCC tarptautinio universiteto (LCC) ir Kauno technologijos universiteto universiteto (KTU) komandos.  

Klaipėdiečių šįvakar laukia nemenka užduotis - panaikinti 18 taškų KTU pranašumą, kuris prieš savaitę buvo susikrautas Kaune.

KTU praėjusį pirmadienį namuose LCC komandą įveikė rezultatu 87:69.

LSKL MAžosios aturės nugalėtojas šiemet paaiškėja sudėjus dviejų rungtynių - išvykoje ir namuose - bendrą rezultatą.

Tai, kad LCC niekada nenuleidžia rankų liudija ir istorija: 2019 metais LCC krepšininkai savo aikštėje atsilikinėjo 21 taško skirtumu prieš Klaipėdos universiteto (KU) komandą ir galiausai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo atsitiesti ir iškovoti LSKL Mažąją taurę.

Gal ir šįvakar LCC komandai pavyks pakartoti tikrą dramą priminusį spektaklį?

"Nuleisti rankų ir pasiduoti tikrai nežadame. Kviečiame krepšinio sirgalius ateiti palaikyti mūsų komandą. Kausimės iš visų jėgų ir sieksime kuo palankesnio rezultato, o kaip pavyks - pamatysime. Krepšinyje pasitaiko visko ir tai ne kartą jau įrodėme", - "Vakarų ekspresui" sakė LCC krepšinio programų vadovas Marius Tamolis.

Į Klaipėdą su didžiule nugalėtojų taure iš Kauno atvyks ir LSKL generalinis sekretorius Jonas Kurševičius. Jis apdovanos šio vakaro nugalėtojus.  

KTU krepšininkai 2020 metais, tuomet dar treniruojami Artūro Sukovo, taip pat iškovojo LSKL Mažąją taurę, kai finale rezultatu 93:66 (27:11, 22:25, 28:12, 16:18) nugalėjo tą pačią LCC tarptautinio universiteto (LCC) komandą. Taigi, išaušo revanšo metas.
 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder