Šįvakar Klaipėdoje - Vakarų futbolo ekipų derbis

Šįvakar Klaipėdoje - Vakarų futbolo ekipų derbis

Šįvakar Klaipėdos centriniame stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštėje susikaus dvi Vakarų Lietuvos futbolo ekipos - vicečempionai Klaipėdos "Neptūno" atstovai ir daug ambicijų turintys Kretingos "Minijos" futbolininkai. Šių Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynių pradžia - 19 val.

Visi žinome, kad kaimynų derbiai dažniausiai būna emocingi, kovingi ir itin atkaklūs.

"Aš pats esu gimęs Kretingoje, tačiau šios dvikovos tuo atžvilgiu pernelyg nesureikšminu. Nesvarbu su kokia ekipa žaidi, visada reikia siekti tik pergalės.

Labai tikiuosi, kad žaidėjai po paskutiniame ture patirto pralaimėjimo Vilniuje padarė išvadas.

Šįvakar norėsiu pamatyti atitinkamą žaidėjų reakciją į tą pralaimėjimą", - "Vakarų ekspresui" sakė "Neptūno" komandos vyr. treneris Valdas Trakys.

Jis teigė visada vadovaujantis moto: "Kiekvienos rungtynės yra trijų taškų vertės, nesvarbu ar žaidi su lyderiu ar su autsdaideriu. Taškų kiekis vienodas ir privalome juos pasiimti."

Jis priminė ir praėjusį sezoną, kai viena pergalė Alytuje prieš "Dainavą" galėjo būti lemtinga - būtume tapę ne vicečempionais, o čempionais.

"Kartais lemia smulkios detalės, tad visada į aikštę reikia žengti 100 procentų susikoncentravus kovai", - akcentavo "Neptūno" treneris.

Prakalbus apie sezono tikslus, V. Trakys į tai pernelyg koncentruotis nenorėjo.

"Reikia žaisti kiekvienose rungtynėse taip, kad pasakytume: padarėme viską, ką galėjome", - kalbėjo klaipėdiečių ekipos treneris.

Priminsime, kad "Neptūno" futbolininkai šį sezoną sužaidė dvejas LFF I lygos rungtynes: namuose rezultatu 4:2 (0:1) įveikė Vilniaus raj. „TransINVEST“ komandą ir po savaitės išvykoje rezultatu 2:3 (1:2) nusileido Vilniaus „Riterių B“ ekipai.

"Gali būti, kad šio vakaro derbyje bus pakitimų mūsų ekipos sudėtyje", - užsiminė V. Trakys.

Kretingos "Minija" sezoną pradėjo be pergalių: išvykoje rezultatu 2:0 sužaidė su Kauno "Be1 NFA" ekipa ir namuose rezultatu 1:2 nusileido Kėdainių "Nevėžiui".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder