Šįvakar - Klaipėdos moterų krepšinio ekipų derbis: kviečiami sirgaliai

Šiandien įvyks Klaipėdos moterų krepšinio komandų - „Neptūno“ ir LCC - derbis. Dvikovos LCC tarptautinio universiteto sporto salėje (Kretingos g. 36) pradžia - 18 val. 

Tai bus Lietuvos moterų krepšinio lygos akistata.

Neptūnietės šiame čempionate su 7 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais tarp A lygos ekipų užima antrąją vietą, o LCC ekipa su 2 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais - ketvirtąją vietą.

Visi žinome, kad to pačio miestų ekipų derbiai būna itin atkaklūs, emocingi ir kelia daug intrigų.

Tiek "Neptūno", tiek LCC moterų komandų treneriai neseniai sulaukė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Vykdomojo komiteto narių įvertinimų: LCC ekipos treneris Vilius Stanišauskas patvirtintas Lietuvos U19 jaunių merginų rinktinės treneriu, o "Neptūno" ekipos strategas Martynas Airošius - U20 jaunimo merginų rinktinės treneris.

"Neptūno" krepšinio komanda pastaraisiais metais skina pergales tiek Lietuvos, tiek Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatuose - Lietuvos pirmenybėse iškovojo sidabrą, o Baltijos krepšinio lygos čempionate - bronzą.

LCC krepšininkės praėjusiais metais šiose pirmenybėse liko be apdovanojimų, tačiau šiemet pasistiprino, akivaizdžiai progresuoja ir skina vis daugiau pergalių.

Šįvakar išvysime, ar LCC ekipa pajėgi kibti į atlapus vienai iš Lietuvos ir Baltijos moterų krepšinio lygos favoričių - "Neptūno" komandai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder