Isaacas Bontonas

Šįvakar tikimasi išvysti naująjį „Neptūno“ legionierių (3)

Šiandien 19 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ „Citadele“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynėse susitiks su Prienų „Labas GAS“ ekipa. Šios rungtynės turėtų būti paženklintos „Neptūno“ komandos naujoko iš Amerikos Isaaco Bontono debiutu Europoje.

„Jis jau treniravosi su komanda. Stengiasi, rodo didžiulį norą, atiduoda visas jėgas, o kaip atrodys aikštėje - matysime“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Neptūno“ vyr. treneris Tomas Gaidamavičius.

I. Bontonas sėkmingai perėjo medicininę patikrą ir yra pasiruošęs ketvirtadienio debiutui rungtynėse su Prienų komanda.

„Tai jaunas, tik universitetą baigęs žaidėjas. Tikėkimės, kad jis greitai adaptuosis ir pritaps prie europietiško krepšinio stiliaus“, - kalbėjo „Neptūno“ treneris.

23-ejų metų 190 cm ūgio gynėjas su „Neptūnu“ pasirašė vienerių metų sutartį.

Amerikietis žaidė Vašingtono valstijos „Cougars“ ekipoje pirmajame NCAA divizione. 2020-2021 m. sezone gynėjas žaisdamas vidutiniškai 35 minutes pelnė po 17,7 taško, atkovojo po 4 kamuolius, atliko po 4 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 17,7 naudingumo balo.

„Isaacas yra gynėjas, galintis tiek kurti progas komandos draugams, tiek sėkmingai užbaigti atakas pats. Atletiškas, energingas žaidėjas, pasižymintis greičiu bei pataikymu iš toli“, - apie komandos naujoką kalbėjo „Neptūno“ sporto direktorius Dainius Vaitelis.

Tikimasi, kad „Neptūnui“ dvikovoje prieš prieniškius jau padės vienas iš Klaipėdos ekipos lyderių Deividas Gailius.

„Jau lyg ir praėjo pėdos ir nugaros skausmai. Jis jau sportuoja su komanda ir turėtų ketvirtadienį mums padėti. Tačiau iškilo klaustukas dėl Mato Jogėlos. Šis krepšininkas pajuto kirkšnies skausmus“, - situaciją nušvietė T. Gaidamavičius.

Kalbėdamas apie Prienų „Labas GAS“ ekipą, „Neptūno“ vyr. treneris akcentavo, kad tai - energinga, greitai bėganti ir nenuspėjama komanda.

„Reikės disciplinuotai gintis, kad juos sustabdytume“, - pabrėžė T. Gaidamavičius.

Nesuprantu kas turi neptune ivykti kad pakeisti treneri neptuno vadovams nusispjauti i rezultatus ir kad neptunas makaluojasi turnirines lenteles dugne tiesiog geda
Rimas, 2021-10-14 19:43
Labai pesimistiškai nuteikia Neptūno žaidimas šį sezoną. Kiek galima maltis turnyrinės lentelės gale? Gailių uždengia ir komandai krachas. Komanda sukomolektuota blogai. Kodėl kiti sugeba, o Klaipėdos Neptūnas- ne.
Patriotas, 2021-10-14 16:16
Kada išvysime naują trenerį?
Martynas, 2021-10-14 12:08
Sidebar placeholder