Sportininkų namuose pagerbtas Rimantas Cibauskas

Ketvirtadienį Sportininkų namuose liejosi sveikinimo kalbos ir padėkos neseniai 60-ąjį gimtadienį atšventusiam Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) viceprezidentui, Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ir Lietuvos šeimų krepšinio lygos (LŠKL) prezidentui, žinomam klaipėdiečiui ir mecenatui Rimantui Cibauskui.  

Jubiliato pagerbti atvyko Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas, Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė, Klaipėdos universiteto rektorius Artūras Razbadauskas su Klaipėdos universiteto sporto klubo atstovėmis - Genovaite Avižoniene ir Banga Balnaite-Stoniene, Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas, LCC tarptautinio universiteto atstovas Marius Tamolis, Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liuvikas Mileška, Europos ir pasaulio veteranų krepšinio čempionas Algimantas Žičkus, Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Klaipėdos skyriaus tarybos narys Gediminas Pilaitis  ilgametė KU "Leader Dance" šokių kolektyvo vadovė Bronelė Švitrienė ir kiti su Klaipėdos sportu susiję aktyvūs klaipėdiečiai.

Klaipėdos sporto istorikai Algirdas Plungė ir Algirdas Vaicekauskas susirinkusiems priminė apie R. Cibausko gatvės krepšinio "Time Team" aikštelių atnaujinimo judėjimą, kuris prieš kelioliką metų nuvilnijo per visą Lietuvą ir į renginius sutraukdavo tūkstančių krepšinio mylėtojų.

Taip pat prisimintos ir 2003 metų Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės palydos į Europos krepšinio čempionatą, kurios galiausiai baigėsi auksiniu triumfu ir įvairūs su šou programomis suorganizuoti R. Cibausko krepšinio renginiai.

Daugelis sveikintojų akcentavo ne tik sporto prizmę, bet ir R. Cibausko filantropinę meno ir kultūros renginių bei projektų veiklą.

Prieš kelerius metus Klaipėdoje R. Cibauskui buvo suteiktas Klaipėdos metų filantropo titulas.  

"Rimantas turi tiek energijos, užsispyrimo ir entuziazmo, kurio galėtų pavydėti daugelis - tarp jų ir perpus jaunesni. Per daugelį metų iš jo kilo daugybė iniciatyvų ir geros valios gestų", - sakė Klaipėdos meras.

Dar jis pridūrė: "Geriausias apdovanojimas, įvertinimas ir padėka - paliktas ryškus pėdsakas Klaipėdos miesto istorijoje, kurį jūs jau palikote. Bet, kiek girdžiu, tų pėdų dar galite palikti ir kur kas daugiau. Linkiu tos neblėstančios energijos ir užkrečiančio optimizmo, spontaniško ugnikalnio energijos, kuri veržiasi iš jūsų. Klaipėda nepavargs nuo jūsų gerų iniciatyvų."

Verslininkas ir žinomas sporto bei kultūros mecenatas R. Cibauskas teigė, kad savo tikslų sieks ir toliau, o amžius - tik įrašas pase.

"Turiu dar daugybę sumanymų ir planų. Sustoti tikrai nežadu. Taip jau nuo mažų dienų mane auklėjo tėvai", - akcentavo R. Cibauskas.

R. Cibauskas puikiai žinomas ne tik kaip krepšinio puoselėtojas, bet ir kaip Lietuvos ir Klaipėdos miesto politinis bei visuomenės veikėjas, ekonomistas, bendrovės „Mūsų laikas" valdybos pirmininkas, direktorius, įvairių renginių rėmėjas.

2022 metų liepos mėnesį R. Cibauskas Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos buvo apdovanotas Ordinu „Už nuopelnus Lietuvai" Riterio kryžiumi.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder