Sportininkų namuose – pokalbių ciklas su Klaipėdos krepšinio žvaigždėmis

Klaipėdos sportininkų namai paskutinį Lietuvos krepšinio šimtmečio ketvirtį kviečia sutikti įdomiomis diskusijomis su Klaipėdos krepšinio žvaigždėmis.

Planuojami trys pokalbių ciklai, kurių centre ryškiausios mūsų krepšinio žvaigždės - olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas Modestas Paulauskas, 2003 metų Europos čempionai - Arvydas Macijauskas, Saulius Štombergas ir Eurelijus Žukauskas bei Klaipėdos moterų krepšinio žvaigždės ir žvaigždutės su tituluotaisiais merginų treneriais Viliumi Stanišausku ir Ramune Kumpiene.

Diskusijos tiesiogiai internetu per Klaipėdos LAM - renginiai „Facebook“ paskyrą bus transliuojamos plačiajai bendruomenei.  

Pirmasis pokalbių ciklas - jau spalio 13 dieną (ketvirtadienį) nuo 17 val. Tądien Klaipėdoje viešės vienas tituluočiausių visų laikų Lietuvos krepšininkas Modestas Paulauskas.

Praėjusią vasarą Klaipėdos miesto garbės piliečio regalijas gavęs 1972 metų Miuncheno olimpinių žaidynių čempionas, dukart pasaulio ir keturiskart Europos čempionas, Lietuvos didžiojo kunigaikščio ordino Komandoro kryžiaus kavalierius M. Paulauskas sutiko pasidalinti mintimis apie Klaipėdoje prabėgusias jaunystės dienas, sportinio kelio pradžią ir atverti širdį apie svarbiausius profesionalaus sportininko karjeros etapus.  

Kartu su M. Paulausku į diskusiją įsilies ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Jis papasakos apie svarbų Klaipėdos krepšininkų indėlį į Lietuvos rinktinę ir išskirtinę klaipėdiečių meilę krepšiniui.

Dėl su COVID-19 susijusių grėsmių, diskusija-pokalbis Sportininkų namuose vyks be žiūrovų, tačiau mes visą tai spalio 13 dieną (ketvirtadienį) nuo 17 val. tiesiogiai transliuosime Klaipėdos LAM - renginiai Facebook paskyroje.

Norintieji užduotį sau rūpimus klausimus M. Paulauskui ir M. Balčiūnui, galite juos siųsti el. paštu [email protected] ir mes tiesioginės diskusijos metu juos užduosime garbiems svečiams.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti, užduodant klausimus ir tiesiogiai stebint video transliaciją.

Dar iki šių metų pabaigos Klaipėdos sportininkų namuose planuojami susitikimai su 2003 metų Europos čempionais - Eurelijumi Žukausku, Arvydu Macijausku ir Sauliumi Štombergu bei Klaipėdos moterų krepšinio žvaigždėmis ir žvaigždutėmis. Apie šių diskusijų tikslų laiką pranešime artimiausiu metu.

Šis pokalbių ciklas - Lietuvos krepšinio 100-mečio minėjimo renginių Klaipėdoje programos dalis.

Renginio organizatoriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos sportininkų namai ir Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder