Sportuojanti šeima - sveikos visuomenės pagrindas

Vaikų sporto akademija „Startukas“ organizuoja nemokamas treniruotes vaikams (6-11 m.) ir jų tėvams „Sportuojanti šeima“, kurių metu vaikai ir tėvai sportuoja su skirtingais treneriais, bet vienoje erdvėje.

Sportuojant kartu formuojasi glaudesnis tarpusavio ryšys, imamas tėvelių teigiamas pavyzdys, didėja motyvacija ir pasitikėjimas savimi. Mokslininkai teigia, kad „Vaikai  sportuodami su savo tėvais užauga psichologiškai stipresni“, bendros veiklos suartina visus šeimos narius.

Dalyvaudami šiame renginyje bendruomenės nariai matys puikų šiuolaikišką aktyvaus laisvalaikio ir sveikos gyvensenos pavyzdį, plačias pasirinkimo galimybes. Fizinio aktyvumo veiklose bus atliekamos įvairiausios užduotys, sportiniai žaidimai, estafetės, įveikiami kliūčių ruožai, ir kiti raumenų stiprinimo pratimai, kurie tiesiogiai lavins vaikų fizinius gebėjimus, ypatybes, gerins fizinę ir emocinę sveikatą.

Veiklos bus pateikiamos dinamiškai, įtraukiant skirtingą inventorių, interaktyvias priemones. Suaugusieji atliks funkcines treniruotes, kurių metu bus siekiama stiprinti visus kūno raumenis, širdies ir kraujagyslių sistemą, lavinti pagrindines fizines ypatybes.

Treniruotėse bus naudojami atletinio rengimo, pilateso, ir lengvosios atletikos elementai. Veiklų metu bus naudojamos tampriosios gumos, jėgos virvės, daugiafunkciniai treniruočių diržai, papildomi svoriai bei gausybė pratimų ant kilimėlio atliekamų pasitelkiant savo kūno svorį.

Į treniruotes galite registruotis [email protected] „Projektas „Sportuojanti šeima” bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder