Sergejus Maslobojevas

Su čempiono diržu grįžęs Sergejus Maslobojevas: niekas nesitikėjo, kad žmogus iš tokios šalies daužys visą elitą

(7)

35-erių metų Sergejus Maslobojevas sekmadienio popietę grįžo iš Arnhemo, Nyderlandų, kur surengtame didžiausiame „Glory“ organizacijos metų renginyje „Collision 4“ iškovojo pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą.

Lietuvos sportininkas po penkių raundų kovos nugalėjo 30-metį marokietį Tariką Khbabezą iš išpildė savo svajonę. Trys teisėjai iš penkių skyrė pergalę lietuviui ir būtent jis buvo paskelbtas dvikovos nugalėtoju – ir pirmuoju „Glory“ organizacijos pasaulio čempionu.

Vilniaus oro uoste triukšmingai sutiktas Sergejus pripažino, kad kova buvo itin sudėtinga.

„Iki trečio raundo aš labai gerai judėjau, o vėliau nebegalėjau išnaudoti viso savo arsenalo, teko improvizuoti. Penktame raunde išvis nebesupratau, kas vyksta, atrodė, kad esu kosmose, bet ne nuo varžovo smūgių, o labiau dėl perdegimo ir to didelio noro laimėti. Tačiau kažkaip atstovėjau ir parvežiau šitą mažylį namo“, – rodydamas į per petį permestą čempiono diržą kalbėjo S. Maslobojevas.

Klaipėdietis atskleidė, kad jo triumfas tapo šoku ir turnyro organizatoriams.

„Būti čempionu yra nuostabus jausmas. Patys organizatoriai sakė, kad apie Lietuvą nelabai buvo girdėję, o čia atsirado žmogus iš tos šalies, kuris daužo visą tos svorio kategorijos elitą. Su tuo jie mane ir pasveikino“, – pasakojo Kuvalda vadinamas atletas.

Paklaustas, kokia yra kita jo svajonė, kovotojas apie karjeros planus nepasakojo.

„Dabar svajoju apie atostogas, nes dvi vasaras iš eilės neturėjau jokio poilsio – visą laiką praleidau sporto salėse. Pagaliau iškovojau tą išsvajotą čempiono diržą, o dabar tiesiog noriu pailsėti: skirti savo dėmesį ir laiką vakams bei žmonai, atsidėkoti jiems“, – teigė jis.

Iš viso per kikbokso karjerą S. Maslobojevas yra pasiekęs 35 pergales, o nuo 2015 m. rugpjūčio 15 dienos pralaimėjo vos vieną kartą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder