„Sūduva“ ir „Žalgiris“ jautriai sureagavo į Ukrainoje žuvusio savanorio netektį
„Igną Kailių prisimename ir prisiminsime, kaip žmogų, kuris visada spinduliavo gera energija. Buvęs „Sūduvos B“ žaidėjas paaukojo gyvybę gindamas Ukrainos ir mūsų visų laisvę nuo agresorių, gėrį nuo blogio, šviesą nuo tamsos. Ilsėkis ramybėje, didvyri!
Remkite savo pasirinktus Ukrainai kovoti padedančius fondus, o Igno atminimą pagerbsime per liepos 6-osios rungtynes“, – rašoma „Sūduvos“ socialiniuose tinkluose.
Prie šiltų žodžių prisidėjo ir Vilniaus „Žalgiris“.
„Amžina pagarba gynusiems laisvę. Užuojauta artimiesiems ir visai futbolo bendruomenei“, – rašė sostinės klubas.
Apie savanorio žūtį pranešta užsienio savanorių atminimui skirtame „Facebook“ puslapyje „Memorial – International Volunteers for Ukraine“. Įraše, kuriame pažymėti aukščiausi Ukrainos vadovai bei institucijos, išreikšta gili pagarba ir dėkingumas už lietuvio pasiaukojimą ir kovą.
Kiek anksčiau buvo skelbta, kad granatsvaidininko padėjėju Ukrainos ginkluotosiose pajėgose tarnavęs lietuvis negrįžo iš kovinės užduoties birželio 2 dieną, kai teritoriją, kurioje jis vykdė užduotį, masiškai apšaudė Rusijos okupacinės pajėgos.
Nuo to laiko ryšys su juo buvo nutrūkęs, o artimieji – informuoti apie dingimą. Mūsų tautietis Ukrainą ginti išvyko šių metų vasarį.
Rašyti komentarą