Svarbiausia Sergejaus Maslobojevo karjeros kova - jau šeštadienį

Vienas geriausių Lietuvos kovotojų, pasaulio kikbokso čempionas, Metų klaipėdietis Sergejus Maslobojevas, labiau žinomas Kuvaldos pravarde, šeštadienį Nyderlanduose kils į svarbiausią savo sportinės karjeros kovą - su marokiečiu Tariku Khbabezu susikaus dėl pussunkio svorio „Glory“ organizacijos pasaulio čempiono titulo.

Ši kova įvyks per didžiausią „Glory“ rengiamą renginį - „Glory Collision“.

„Tad, kaip aš anksčiau esu sakęs, niekad neprarandame šaltų nervų, sudėliojame mintis, darome tai, ką privalome daryti, ir galiausiai padarysime tai, apie ką ilgai buvo svajota“, - „Vakarų ekspresui“ sakė S. Maslobojevas.

Klaipėdietis varžybose dalyvaus turėdamas trečią reitingą šioje svorio kategorijoje. Iki šiol S. Maslobojevas laimėjo tris kovas iš eilės „Glory“ kovų ringe.

Iš viso per kikbokso karjerą S. Maslobojevas iškovojo 35 pergales, o nuo 2015 m. rugpjūčio 15 dienos pralaimėjo vos vieną kartą.

Įdomu tai, kad Sergejaus varžovas T. Khbabezas iki tol trejus metus kovojo tarp sunkiasvorių, tačiau nusprendė mesti svorį ir grįžti į lengvesnę svorio kategoriją.

Marokietis per savo sportinę karjerą yra iškovojęs 47 pergales, tačiau pastaraisiais metais jam sekėsi ne taip gerai - nuo 2019 m. lapkričio mėnesio sportininkui pavyko laimėti vos vieną kartą, o patirti buvo trys pralaimėjimai.

Tarp kovotojų yra penkerių metų skirtumas - lietuviui - 35-eri, marokiečiui - 30 metų.

S. Maslobojevas varžovo pliusu įvardijo tai, kad jis anksčiau kovėsi tarp sunkiasvorių.

„Tai reiškia, kad, be visų kitų savo stipriųjų bruožų, šis oponentas tikrai moka laikyti smūgį. Tačiau tai neturi įtakos nei mano nusiteikimui, nei ryžtui, nei tikslui. Sirgalių palaikymas suteikia dar didesnę motyvaciją man“, - pabrėžė S. Maslobojevas.

Klaipėdietis akcentavo, kad kiekvienai kovai ruošiasi taip, lyg ji būtų paskutinė.

„Pasirengimo procesui atidaviau visą save. Sėkmingas rezultatas niekada neatsirasdavo dėl dvejojimo. Kiekvienos dienos rezultatai priklauso tik nuo tavo paties veiksmų“, - teigė S. Maslobojevas.

Jo teigimu, neįmanomų dalykų nėra, tačiau, norėdamas pasiekti tikslą, turi dėl to atiduoti visą savo širdį ir pastangas.

„Manau, kad kiekvienas žmogus turi turėti svajonių. Tai ir padaro gyvenimą žavų. Viskas yra įmanoma. Niekas nežaidžia bokso - padarai klaidą ir iškart už ją atsakai. Būtent tai man padėjo gyvenime - mokėjimas prisiimti atsakomybę už savo klaidas“, - sakė S. Maslobojevas.

„Glory“ kovų turnyras, kuriame vienoje iš kovų kausis ir S. Maslobojevas, šeštadienį tiesiogiai iš Nyderlandų nuo 21.30 val. bus transliuojama internetu per Go3 platformą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder