Sveikins Rimantą Cibauską

Gruodžio 22 dieną (ketvirtadienį) 12.30 val. Klaipėdos sportininkų namuose (S. Daukanto g. 24) Klaipėdos miesto valdžios ir sporto bendruomenė 60-mečio proga sveikins Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) viceprezidentą, Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ir Lietuvos šeimų krepšinio lygos (LŠKL) prezidentą, žinomą klaipėdietį ir mecenatą Rimantą Cibauską.

Į Klaipėdą atvykti ir pasveikinti R. Cibausko planuoja LKF prezidentas Vydas Gedvilas ir būrys garbių svečių.

„Sunku patikėti, kad man 60 metų. Nesijaučia. Esu kupinas energijos, turiu dar daugybę planų ir sumanymų. Skaičius - tik įrašas pase. Svarbu, kaip jautiesi širdyje“, - „Vakarų ekspresui“ šyptelėjęs sakė jubiliatas.

Verslininkas ir žinomas sporto bei kultūros mecenatas pabrėžė, kad ir toliau bus aktyvus tiek sporto, tiek visuomeniniame gyvenime.

„Turiu dar daugybę sumanymų ir planų. Sustoti tikrai nežadu“, - akcentavo R. Cibauskas.

Jis sporto pasaulyje išgarsėjo prieš porą dešimtmečių kaip vienas krepšinio komandos „Time team“ įkūrėjų, Lietuvoje yra įrengęs ir atnaujinęs daugybę „Time team“ krepšinio aikštelių.

Jis puikiai žinomas ne tik kaip krepšinio puoselėtojas, bet ir kaip Lietuvos ir Klaipėdos miesto politinis bei visuomenės veikėjas, ekonomistas, bendrovės „Mūsų laikas“ valdybos pirmininkas, direktorius, įvairių renginių rėmėjas, kuriam prieš kelerius metus Klaipėdoje buvo suteiktas Klaipėdos metų filantropo titulas.

R. Cibauskas yra prisidėjęs prie daugybės kultūros, meno ir sporto projektų, renginių.

2022 metų liepos mėnesį R. Cibauskas Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos buvo apdovanotas Ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder