Tarptautinę neįgaliųjų dieną minės sportuodami

Klaipėda ruošiasi aktyviai paminėti Tarptautinę neįgalių žmonių dieną ir tradiciškai kviečia į nuotaikingą Sporto šventę, kuri vyks gruodžio 2 dieną (penktadienį) Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (Taikos pr. 54).

Organizatoriai paskelbė, kad šįmet renginio programoje - balionų fiesta, estafečių ir įvairių nuotaikingų sportinių rungčių įvairovė: krepšinis, snaiperio konkursai, rankų lenkimo, jėgos sporto, lengvosios atletikos, šaškių varžybos ir kitos įvairios sportinės pramogos.

Dalyvių laukia medaliai, prizai ir saldžiais vaisiais nukrautas stalas.

„Pasižymėkite savo kalendoriuose gruodžio 2 dieną (penktadienis) raudona spalva ir nepraleiskite smagaus ir sportiško susitikimo bendraminčių rate. Renginys visiems yra nemokamas, laukiami ne tik sportuojantys, bet ir juos palaikantys“, - kvietė renginio organizatoriai Klaipėdos miesto savivaldybė ir BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla.

Ši diena yra skirta neįgaliems vaikams ir suaugusiems, kurie pasiryžę rungtyniauti įvairių sporto šakų varžybose ir aktyviai bei smagiai praleisti laiką.

Varžybos vyks estafetės principu. Taip siekiama, kad dalyviai daugiau bendrautų tarpusavyje ir pajustų komandinę atmosferą.

Kiekviena mokykla ar sporto klubas turi sudaryti komandą iš 10 narių.

Komandų registracija vykdoma el. paštu: [email protected] Prašoma, kad besiregistruojantys nurodytų mokyklos pavadinimą ir planuojamą dalyvių skaičių.

Nugalės ta mokykla, kuri visų rungčių metu surinks daugiausia taškų. Visi kiti mokyklų mokiniai bus užimti įvairiomis veiklomis ir varžybomis laisvalaikio zonoje.

Renginio atidarymo ceremonija gruodžio 2 dieną - 10 val. Dalyvių registracija vyks ir vietoje nuo 9.30 iki 10 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder