Tomas Danilevičius: Lietuvos futbolo federacijos Prezidento rinkimuose nedalyvausiu

Lietuvos futbolo federacijos Prezidentas Tomas Danilevičius priėmė sprendimą nedalyvauti neeilinio Visuotinio Lietuvos futbolo federacijos narių susirinkimo metu vyksiančiuose Prezidento rinkimuose šių metų kovo 10 d.

Savo pareigas dabartinis LFF prezidentas eis iki naujojo Prezidento įgaliojimų pradžios.

"Ši mano kaip LFF prezidento kadencija pasižymėjo esminiais ir labai svarbiais visam Lietuvos futbolui pokyčiais.

Paskutinius pusę metų intensyviai dirbome kartu su tarptautinėmis futbolo organizacijomis ir į Lietuvos futbolo federacijos įstatus įdiegėme naujus valdymo principus.

Atsižvelgdamas į visą Lietuvos futbolo federacijoje nueitą kelią, įvertinęs Lietuvos federacijos Vykdomojo komiteto poziciją dėl tolimesnio mano, kaip Lietuvos futbolo federacijos Prezidento darbo, žinodamas, kad neturiu tokio palaikymo, kaip anksčiau, priėmiau sprendimą nebedalyvauti Lietuvos futbolo federacijos veikloje.

Didžiuojuosi, kad futbolo bendruomenė, nepaisant dažnai nepagrįstos kritikos viešojoje erdvėje, deda visas pastangas, kad Lietuvos futbolas eitų į priekį.

Tikiu Lietuvos futbolu, planuoju ir toliau aktyviai dirbti šioje srityje, tačiau jau ne kaip Lietuvos futbolo federacijos vadovas.

Apie savo artimiausius profesinius planus pranešiu atskirai",- sakė Tomas Danilevičius, Lietuvos futbolo federacijos prezidentas.

Tomas Danilevičius Lietuvos futbolo federacijos Prezidento pareigas ėjo nuo 2017 m. rugsėjo 30 d.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder