Translytei sunkumų kilnotojai nepavyko nugalėti moterų (4)

Tokijo olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti pirmoji translytė sunkiaatletė Laurel Hubbard pirmadienį baigė savo pasirodymus finale, neįveikusi nė vieno iš trijų rovimo bandymų virš 87 kg svorio kategorijoje. 43 metų sportininkė iš Naujosios Zelandijos tapo pirmąja olimpinėse žaidynėse dalyvaujančia translyte atlete, tačiau jos kova dėl medalių baigėsi gana anksti.

Baigdama pasirodymą ji parodė širdelės ženklą tuščioms arenoms. Trumpame pareiškime žurnalistams nusilenkusi  ji padėkojo Japonijai už tokiomis sudėtingomis aplinkybėmis surengtas žaidynes.

Sportininkė taip pat išreiškė padėką sporto organizacijoms, be kurių jos olimpinė kampanija nebūtų įmanoma. „Žinoma, nėra taip, kad ničnieko nežinočiau apie diskusijas, kurias sukelia mano dalyvavimas šiose žaidynėse apskritai.

Norėčiau padėkoti TOK (Tarptautiniam olimpiniam komitetui), kad jis tikrai įvykdė savo įsipareigojimą laikytis olimpinių principų ir patvirtino, kad sportas yra skirtas visiems žmonėms ir kad [jis] yra įtraukus, prieinamas“, – kalbėjo L. Hubbard.

„Na, o Tarptautinė sunkumų kilnojimo federacija yra ypatinga“, – pridūrė sportininkė. L. Hubbard gimė vyriškos lyties ir varžėsi kaip vyras, tačiau eidama trečią dešimtį pakeitė lytį ir vėl sugrįžo į sportą, įvykdžiusi TOK numatytus reikalavimus translyčiams sportininkams dėl testosterono mažinimo.

Jos dalyvavimas Tokijo olimpinėse žaidynėse yra istorinis, daro žaidynes dar įtraukesnes, sako žaidynių organizatoriai. Tuo metu kritikai baiminasi, kad tai kelia pavojų moterų sportui. 
 

 

musu karta kai augo tai ir bobom per kraipes pragenedavo ir nebuvo baisu iki krautuves nueiti. O dabar kas ? emygerei puola lietuvele, viskas isvogta istarabalinta, bobos nebe bobos o bahurai visai nupezo. as kaip deciau tai shwabarai per kriupi tai perlinktu.
Buves Artojas, Isvagotojas, 2021-08-03 19:21
Kaip suprantu is jo tatu ant peties o ten dobilas jis airiu tautybe, nu kodel as nenustembu? Blin urodai nor vaidina begalo tikinciais
Ss, 2021-08-03 07:54
Tik viena bėda,kad tas nevykėlis nesupranta,kad esąs nevykėlis,bet kitus nori vadinti savo draugais.Ar ne,nevykėli?:):):)
., 2021-08-03 00:04
Sidebar placeholder