Šarūnas Jasikevičius

Trenerio postą palikęs Maskoliūnas apie galimybę Jasikevičiui perimti rinktinės vairą: „Minimali“

Prieš savaitę Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio postą palikęs Darius Maskoliūnas abejoja, kad prie komandos vairo stos Šarūnas Jasikevičius.

D. Maskoliūnas pirmą kartą viešai po atsistaydinimo prabilo duodamas interviu LRT laidai „Savaitė“. Kalbėdamas su Nemira Pumprickaite D.Maskoliūnas teigė, kad yra itin maža galimybė, jog nacionalinės komandos vairą perims Šarūnas Jasikevičius.

Specialistas taip pat atskleidė, kad būtų palikęs rinktinės vairą po pasirodymo olimpiadoje, jeigu ten būtų išvedęs komandą.

„Jaučiuosi nusivylęs, jaučiuosi nuvylęs, nepadaręs darbo iki galo. Nepadaręs to, kaip planavau ir kaip didžioji dalis sirgalių norėjo, jog būtų. Tą dieną slovėnai tikrai buvo geresni.

Mūsų taktika buvo neteisingai pasirinkta. Kai kurias detales galima buvo geriau išpildyti. Nenorėjau būti tuo treneriu, kuris pirmas neišvedė rinktinės į olimpiadą, bet toks jau yra sportas. Tą karčią piliulę teks nuryti man ir žaidėjams“, – sakė D.Maskoliūnas.

Kokia yra ta didžiausia padaryta klaida?, – laidoje buvo paklautas D. Maskoliūnas.

Mūsų idėja buvo, kad Dončičiaus sustabdyti neįmanoma, nes NBA to niekas negali padaryti. Čia nereikia prisigalvoti, kad sugebėsi jį uždaryti. Mintis buvo atkirsti jį nuo komandos. Žinojome, kad jis mus baus, bet norėjome, jog kiti kuo mažiau dalyvautų žaidime. Momentais tai pavyko, momentais – ne. Galbūt reikėjo taikyti kitokią gynybos taktiką. Buvo tokia idėja ir ji pirmus du kėlinius kažkiek pasiteisino. Faktas, kad net ir tada ji nepasiteisino 100 proc. Žinojome, kad puolimu aplošti slovėnus bus sudėtinga, o gynyba nesiklijavo, ypatingai trečiajame kėlinyje.

Ar būtumėte likęs rinktinėje ir po olimpiados, jeigu ten būtumėte patekę?

Nesidraskiau dėl šio posto ir daug dariau, kad tame poste būtų kitas treneris – geriausias. Priėmiau tą iššūkį, bet ir sėkmės atveju, jeigu būtume sužaidę olimpiadoje, po jos būčiau palikęs rinktinę.

 Kokia yra galimybė, kad Š.Jasikevičius treniruos rinktinę?

Manau, kad minimali. Kai žaidi 95 mačus per sezoną ir dar vasarą reikia praleisti su rinktine... Šaras nėra geležinis. Visi kalba apie Maksvytį. Dar Adomaitis yra, kurio rinktinė nežaidė blogo krepšinio, bet pristigo sėkmės. Galbūt Kaziui rusai leis dirbti rinktinėje.

******

Neoficialiomis žiniomis, naujasis rinktinės treneris turėtų paaiškėti rugsėjį po Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder