Tuziną šeimų subūrė paplūdimio tinklinis

Klaipėdos teniso arenoje Klaipėdos pliažo tinklinio klubo (KBC) įrengtame smėlio aikštyne vykusiame tradiciniu tapusiame paplūdimio tinklinio „Drogas šeimų 3x3“ turnyre šįkart varžėsi 12 šeimų. Klaipėdiečiams iššūkį metė svečiai iš Kauno, Gargždų, Pervalkos, Šilutės bei Klaipėdos rajono.

„Smagu, kad dalyvių geografija plečiasi. Tai buvo draugiškas, azartiškas, nuotaikingas ir smagus sekmadienis šeima. Vaikams sportuoti su tėčiu ir mama - nepakartojamos akimirkos“, - pasidžiaugė šeimų tinklinio turnyrą organizavę Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai Inga ir Andrius Dumbauskai.

Tarp A lygio komandų triumfavo Bruzgai iš Pervalkos, antrąją vietą iškovojo Jociai iš Gargždų, trečiąją - Kurkliečiai iš Kauno.

Tarp B lygio komandų nugalėtojų taurę iškovojo Barkauskai iš Stančių kaimo, antri liko klaipėdiečiai Šideikiai, treti - taip pat mūsų miesto atstovai Valiukai.

Ne pirmą kartą tokius turnyrus organizuojantys klaipėdiečiai Inga ir Andrius Dumbauskai pastebi, kad tokie turnyrai suartina šeimos narius ir padeda skiepyti vienybės jausmą.

„Mūsų tikslas - suburti šeimas ir jas skatinti leisti daugiau laiko kartu sportuojant. Juk tai - geriausios emocijos ir nepakartojamas laikas“, - pabrėžė šeimų tinklinio turnyrą organizavę Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai.

Jų teigimu, tinklinis šiuo atveju lieka antrame plane.

„Juk mieste sporto renginių šeimoms nėra daug. Paplūdimio tinklinis - kone geriausiai ir lengviausiai suburiama sporto šaka visai šeimai, juk visi kažkada prie jūros esame žaidę “bulvę„. Nors dabar už lango ir šalta, bet pas mus dalyviai pasijunta tarsi vasarą pliaže - žaidžiama šildomo smėlio aikštelėse ant nedulkančio smėlio“, - sakė I. Dumbauskienė.

Ji pabrėžė, kad šeima yra pats brangiausias turtas ir didžiausia vertybė, o sportas ir aktyvus laisvalaikis - geriausias vaistas nuo ligų ir blogos nuotaikos.

„Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens mūsų valstybėje, tuo ji bus stipresnė“, - teigė Inga ir Andrius Dumbauskai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder