UEFA Čempionų lyga: po trečiadienio kovų keturiose grupėse žinomos septynios aštuntfinalio dalyvės

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos penktą turą baigė A, B, C ir D grupių ekipos.

A grupėje pirmąją vietą užsitikrino „Manchester City“ (12 tšk.).

Kovoje dėl pirmos vietos Anglijos ekipa namie 2:1 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ (8 tšk.) ekipą, kurioje rungtyniauja Lionelis Messi.

Įvarčius nugalėtojams mušė Raheemas Sterlingas (63 min.) ir Gabrielis Jesusas (76). 50 min. rezultatą buvo išlyginęs Prancūzijos klubo puolėjas Kylianas Mbappe.

Arši kova šioje grupėje vyksta dėl trečiosios vietos, kuri suteikia galimybę toliau tęsti kovą UEFA Europos lygoje. Čia belgų „Brugge“ (4 tšk.) namie net 0:5 pralaimėjo vokiečių „Leipzig“ (4 tšk.) futbolininkams.

B grupėje nė vieno taško neprarado anglų „Liverpool“ (15 tšk.) futbolininkai.

Trečiadienį jie savo aikštėje 2:0 pranoko „Porto“ (5 tšk.) ekipą.

Šioje grupėje situacija labai neaiški, nes į antrą vietą ir teisę žaisti atkrintamosiose varžybose pretenduoja likę trys klubai. Viltį iškopti į aštuntfinalį sustiprino „Milan“ (4 tšk.) komanda, svečiuose 1:0 nugalėjusi Madrido „Atletico“ (4 tšk.) ekipą.

C grupėje pirmų dviejų vietų savininkai jau aiškūs.

Tai Amsterdamo „Ajax“ (15 tšk.) ir portugalų „Sporting“ (9 tšk.). Nyderlandų klubas svečiuose 2:1 nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ (0 tšk.) atstovus, o „Sporting“ per principinę kovą dėl antrosios vietos namie 3:1 nukovė Dortmundo „Borussią“ (6 tšk.), kuri pasibaigus grupių etapui persikels į Europos lygos turnyrą.

D grupėje taip pat žinomi du laimingieji, tęsiantys kovas atkrintamosiose varžybose. Pirmąją vietą užima Madrido „Real“ (12 tšk.) ekipa, svečiuose 3:0 laimėjusi prieš Tiraspolio „Sheriff“ (6 tšk.) komandą.

Madrido klubas į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas iškopė devynioliktą kartą iš eilės, ir jis yra vienintelis, pasiekęs tokį rezultatą.

Bilietą į kitą etapą pelnė ir Milano „Inter“ (10 tšk.) futbolininkai, jie savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 šventė pergalė prieš Donecko „Šachtar“ (1 tšk.).

Raktažodžiai
Sidebar placeholder