Uostamiesčio barai ruošiasi Europos futbolo čempionato finalui (2)

Nors Lietuva laikoma krepšinio šalimi, tačiau futbolo sirgalių čia taip pat netrūksta. Tai įrodo užpildyti Klaipėdos barai, kurie transliuoja šiuo metu vykstantį Europos futbolo čempionatą.

Vėlų antradienio vakarą, vykstant Italijos ir Ispanijos pusfinalio kovai, senamiestyje surasti laisvą staliuką su galimybe pamatyti rungtynių transliaciją buvo gana sudėtinga. Tačiau futbolo aistruoliai nestokoja išradingumo.

Kituose baruose ar kavinėse, kur pavyksta surasti vietą prisėsti, bet futbolas nėra transliuojamas, žmonės rungtynes stebi per savo išmaniuosius telefonus, kiti sirgaliai ant stalo pasideda nešiojamą kompiuterį, kad galėtų stebėti žaidimą per didesnį ekraną.

Barai, kurie transliuoja futbolo rungtynes, čempionato metu paprastai būna sausakimši. Rezervuoti staliuką prieš mačo pradžią irgi nėra išeitis, nes tik keletas barų teikia šią paslaugą. Tad norint mėgautis rungtynių transliacija televizoriaus ekrane, į barą gali tekti atvykti dar gerokai ankščiau nei prasideda rungtynės.

Šį sekmadienį, 22 val. Lietuvos laiku, prasidės Europos futbolo čempionato finalas. Jame susirungs Italijos rinktinė, kuri antradienį po baudinių serijos įveikė Ispaniją, ir Anglija, kuri 2:1 nugalėjo Danijos komandą. Šią akistatą bus galima pamatyti ir daugelyje Klaipėdos barų.

Patys barai aktyviai ruošiasi sirgalių antplūdžiui per čempionato finalą.

Pavyzdžiui, restorano „Pilies uostas“ atstovai minėjo, kad rengiasi žmonių srautui, sekmadienio vakarą dirbti ruošiasi ir didesnės personalo gretos nei įprastai.

Kavinės-baro „Senoji Hansa“ darbuotojai pasakojo, kad beveik visų rungtynių metu užpildo visas laisvas vietas. Jų teigimu, tai yra vienas iš nedaugelio barų Klaipėdos senamiestyje, kuris rezervuoja staliukus.

O štai restoranas „Katpėdėlė“, įsikūręs Žvejų gatvėje, vietų nerezervuoja. Restorano atstovų teigimu, pusfinalių metu klientų buvo labai daug ir surasti vietą nebuvo paprasta, tokio pat antplūdžio tikimasi ir finalo metu.

UEFA „Euro 2020“ vyksta birželio 11-liepos 11 dienomis. Čempionatas turėjo vykti 2020 metais, tačiau dėl pandemijos perkeltas į šiuos metus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder