Už geriausius sporto kadrus - piniginis prizas

Mėgstantieji fotografuoti ir savo albumų lobynuose sukaupusieji įvairių Klaipėdos sporto įvykius atspindinčių nuotraukų turėtų suskubti ieškoti auksinių kadrų, galinčių papildyti penktąją Klaipėdos sporto fotografijų parodą.

Fotografijų atrankos parodai „Klaipėdos sportas 2022“ konkursas eina į pabaigą - siųsti nuotraukas liko mažiau nei savaitė.

Organizatoriai - Klaipėdos sportininkų namai-muziejus ir Klaipėdos miesto savivaldybė laukia autorinių jūsų nuotraukų su užfiksuotomis 2022 metų Klaipėdos miesto sporto bendruomenės gyvenimo akimirkomis ar sporto įvykiais (varžybos, treniruotės, renginiai, laisvalaikis).

Konkurso metu numatoma atrinkti iki 40 fotografijų bei rengti kilnojamąsias parodas lankomiausiuose Klaipėdos miesto sporto objektuose.

Parodos partneris UAB „Miesto spauda“ geriausio kadro autoriui įsteigė 150 eurų piniginį prizą. Nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas vasario 9 dieną per Klaipėdos sporto apdovanojimų vakarą.

Šio vakaro metu „Švyturio“ arenoje bus pristatyta ir 2022 metų Klaipėdos sporto fotografijų paroda.

2022 metų Klaipėdos sporto kadrą išrinks speciali organizatorių sudaryta komisija.

Nuotraukų organizatoriai laukia iki 2023 m. sausio 23 d. imtinai.

Atrankos konkurse gali dalyvauti tiek fotografijos mėgėjai, tiek profesionalai, pateikę konkurso sąlygas atitinkančią fotografiją. Vienas konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 5 nuotraukas.

Konkursui pateikiamos tik skaitmeninės nuotraukos JPG formatu, ilgoji kraštinė turi būti ne trumpesnė kaip 1000 pikselių, 300 dpi rezoliucija, atspausdinti darbai nebus priimami.

Nuotraukos gali būti spalvotos ir nespalvotos.

Dalyvio anketa ir nuotraukos turi būti sudėtos į vieną bylą ir pavadinama autoriaus vardu bei pavarde, suarchyvuojami (.zip) ir siunčiami kaip vienas dokumentas. Bylą arba nuorodą į išorinį serverį reikia atsiųsti el. paštu [email protected].

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder