Už LKL nuostatų pažeidimus – 1500 ir 150 eurų baudos „Labas GAS“ ir „Gargždų“ krepšinio klubams

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) praneša už LKL nuostatų pažeidimus skyrusi finansinę baudą Prienų „Labas GAS“ krepšinio klubui, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Sausio 9 d. vykusių „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių tarp „Gargždų“ ir „Labas GAS“ metu, buvo užfiksuoti „Betsafe–LKL“ čempionato vykdymo nuostatų 9.2.1., 9.2.2., 46.1.2., 46.1.3. ir 46.1.4. punktų pažeidimai.

Kaip praneša LKL, šie punktai apibrėžia, jog lygos dalyviai privalo elgtis etiškai, skelbti tiktai tikslią, tikrą, pagrįstą ir teisingą informaciją etiška forma. Taip pat, LKL dalyviams draudžiama viešai grasinti, įžeidinėti, reikšti nepagarbą ir kritiką kitiems LKL dalyviams.

Vadovaujantis LKL Nuostatų atitinkamais punktais, už aukščiau minėtų LKL Nuostatų punktų pažeidimus Prienų „Labas GAS“ krepšinio klubui, bendrai yra skiriama 1500 eurų bauda.

„Gargždų“ komandai, pažeidusiai LKL Nuostatų 9.2.2., 43.2.6. ir 43.2.7. punktų reikalavimus LKL dalyvių necenzūrinių, įžeidžiančių žodžių naudojimas kitų LKL dalyvių atžvilgiu bei netinkamas apsaugos darbo organizavimas, neužtikrinant LKL dalyvių (varžovų komandos ir teisėjų) saugumo, skirtos LKL nuostatuose numatytos finansinės (150 eurų) ir drausminės (griežtas įspėjimas) sankcijos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder