Vakarų ekipų derbis: prie trenerio vairo - tituluotasis Tomas Delininkaitis

Šįvakar nuo 18.30 val. Palangos arenoje (Sporto g. 3) vyks Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynės tarp dviejų pajūrio ekipų - Klaipėdos "Neptūno-Akvaservis" ir Palangoje "Kuršių"

Rungtynes tiesiogiai transliuos internetu "Delfi" TV.

Intrigą kelia tai, kad prie "Kuršių" komandos vairo stos klaipėdietis, 2010 metų pasaulio krepšinio čempionato bronzos medalio laimėtojas, 2013 metų Europos vicečempionas Tomas Delininkaitis.

Šis 40-metis klaipėdietis dar pats žaidžia krepšinį Regionų krepšinio lygoje (RKL), atstovaudamas "Jurbarko-Kario" ekipai.

"Gyvenu Klaipėdoje, treniruojuosi Palangoje su "Kuršiais", esu įsipareigojęs Jurbarkui .Pagrindinė mano stotelė bus Jurbarkas, nes jiems įsipareigojau pirmiau. Tačiau sutarėme, kad žaisiu tik rungtynėse, į treniruotes atvažiuosiu retkarčiais, o Palangoje treniruojuosi ir vedu rytines treniruotes "Kuršiams"", - situaciją "Vakarų ekspresui" paaškino T. Delininkaitis.

Tokia situacija, anot Tomo, susiklostė dėl to, kad "Kuršiai" atstisveikino su treneriu Albertu Vilimu, o "Kuršių" strategas Henrikas Lubinas ryte turi kitus darbus.

"Taigi, aš komandą treniruoju rytais. Taip sutarėme su vienu iš "Kuršių" komandos vadovų Renaldu Seibučiu. Palanga man labai daug padėjo, jau ne pirmą sezoną su jais treniravausi, ruošiausi sezonams, tad atėjo metas atiduoti savo duoklę ir man Palangai", - sakė T. Delininkaitis.  

Jis naujame amplua - kaip trenerio asistentas - save šįvakar išbandys pirmą kartą.

"To pernelyg nesureikšminu. Tiesiog taip susiklostė aplinkybės ir tiek. Jei galiu, tai stengiuosi padėti jaunmimui savo patarimais, o kiek jie į tai įsiklausys - bus matyti", - teigė T. Delininkaitis.

Pasiteiravus, galbūt yra minčių kitą sezoną išbandyti save ir vyr. trenerio poste, T. Delininkaitis atsakė: 

"Nenoriu šokti į baseiną, kai nežinau koks jo gylis. Reikia apšilti kojas ir matysime. 

Atvirai pasakius, kol kas savęs vyr. trenerio kėdėje tikrai nematau. Suprantu, kad dar reikia daug dirbti, yra kur tubulėti. Kaip žinome, tobulumui ribų nėra. Tikrai nesu iš tų žmonių, kur stačia galva neria į naujus vandenis. Noriu, kad viskas klostytųsi palengva ir laiptelis po laiptelio", - "Vakarų ekspresui" sakė T. Delininkaitis. 
Palangoje "Kuršių" ekipa su 12 pergalių ir ir 19 pralaimėjimų NKL turnyro lentelėje užima 11 vietą, "Neptūnas-Akvaservis" su 5 pergalėmis ir 26 pralaimėjimais - paskutiniai - keturiolikti. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder