„Vakarų ekspreso“ taurės padelio turnyre - sportinis azartas ir geros emocijos

Į Klaipėdos rajone, Stančių kaime, vaizdingame Danės upės slėnyje įrengtą „Memel padelio klubo“ teniso aikštyną aktyviai praleisti dieną ir sykiu pasivaržyti dėl „Vakarų ekspreso“ taurės padelio kortuose susirinko būrys žinomų klaipėdiečių ir miesto svečių. Vyko azartškos kovos, liejosi geros emocijos.

Tai jau antrasis „Vakarų ekspreso“ redakcijos ir „Memel padelio klubo“ organizuojamas padelio veteranų mėgėjų turnyras. Tikimasi, kad tai taps gražia tradicija.

„Susirinkome linksmai ir aktyviai praleisti laiką. Pasidžiaugti bendravimo malonumais, sportiškai praleisti dieną, pasivaržyti tarpusavyje. Turnyro tikslas tiems, kas moka - pažaisti, o tiems, kas dar nebandė - išmokti žaisti padelį. Juk padelis yra lengviau prieinamas mažesnę patirtį turintiems žaidėjams nei tenisas“, - kalbėjo vienas iš turnyro organizatorių, „Vakarų ekspreso“ vyr. redaktorius Gintaras Tomkus.

Jis pasidžiaugė, kad šįkart viskas puikiai pavyko: lepino ir saulėtas oras, įkvėpė ir įspūdingas dalyvių skaičius, ir puiki bendravimo atmosfera.

„Po pirmojo turnyro atsirado ne vienas dalyvis, kuris pamėgo padelį ir žaidžia jį nuolat. Tai negali nedžiuginti“, - pabrėžė G. Tomkus.

Daugelis turnyre dalyvavusių klaipėdiečių pasidžiaugė šia „Vakarų ekspreso“ iniciatyva.

"Viskas, kas skatina sportuoti ir judėti, - pagirtina.

Žinia, kuo aktyvesnis žmogus, kuo daugiau jis juda, sportuoja, tuo mažiau serga, būna žvalesnis, geresnės nuotaikos ir darbingesnis. Sportas - geriausia investicija į ateitį.

Visi puikiai žinome, kiek kainuoja sveikatos apsauga", - sakė turnyre dalyvavęs Klaipėdos padelio federacijos prezidentas, Klaipėdos miesto tarybos narys Saulius Budinas.

Renginio dalyviai ne tik varžėsi sporto aikštynuose, bet ir turėjo galimybę pasimėgauti puikiais kulinariniais šedevrais.

Iš Vilniaus atvykęs grilio meistras Artūras su pagalbininkais Aiste ir Vygantu visus susirinkusiuosius vaišino įstabaus skonio plovu, ėrienos, jautienos ir antienos kepsniais.

Keturi padelio kortai, kuriuose vienu metu gali varžytis net 16 žaidėjų, buvo užimti nuo ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro.

Šventės dalyviai liko patenkinti renginiu ir neslepia, kad jau laukia kito tokio turnyro.

Šį kartą „Vakarų ekspreso“ padelio mėgėjų veteranų turnyro taurę iškovojo verslininkai Antanas Tamkevičius ir Arvidas Juozaitis.

GERIAUSIEJI. „Vakarų ekspreso“ padelio mėgėjų turnyro nugalėtojai - Antanas Tamkevičius (kairėje) ir Arvidas Juozaitis.

Taigi, pereinamoji „Vakarų ekspreso“ taurė mažiausiai metams lieka jų rankose.

Vienas iš šio turnyro iniciatorių Artūras Žalys pasidžiaugė, kad Klaipėdoje padelio mėgėjų būrys auga, o puikios bendrystės tarp Klaipėdos padelio federacijos ir jos prezidento S. Budino, taip pat „Memel padelio klubo“ ir Vakarų regiono žiniasklaidos lyderio „Vakarų ekspreso“ dėka pavyko suorganizuoti puikią šventę.

„Suvienijome jėgas ir visi kartu galime pasidžiaugti tradicija tampančiu “Vakarų ekspreso„ taurės turnyru. Kuo bus daugiau panašių turnyrų, kuo daugiau judėsime ir sportuosime - visiems bus tik geriau. Juk sportas ne tik naudingas sveikatai, bet suvienija bei skatina bendrystę“, - akcentavo A. Žalys.

Pirmajame „Vakarų ekspreso“ taurės turnyre, vykusiame 2001 metais, didžiulės gražuolės „Vakarų ekspreso“ taurės nugalėtojais tapo A. Žalio ir Artūro Valio duetas. Tuomet jie finale rezultatu 7:6, 6:0 nugalėjo Marko Seldino ir Edvino Vilko porą.

„Šįkart žaidžiau poroje su Sauliumi Budinu. Nebuvo tikslo laimėti, norėjosi tiesiog gerai praleisti laiką, o nugalėtojų taure tegul pasidžiaugia ir kiti. Svarbiausia, kad atmosfera buvo puiki, liejosi tik geros emocijos“, - sakė A. Žalys.

GARDUMYNAI. Visi į turnyrą susirinkusieji buvo vaišinami įstabaus skonio plovu, ėrienos, jautienos ir antienos kepsniais.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder