Vėl kviečia jubiliejinis paplūdimio futbolo turnyras

(1)

Po pertraukos į Klaipėdą sugrįžta tradicinis paplūdimio futbolo turnyras, kuris šiemet vyks jau dešimtą kartą. Šios sporto šventės metu bus reta galimybė išvysti pajūryje rungtyniaujančias moterų komandas.

Nuo 2011 metų Klaipėdos futbolo mėgėjų bendruomenės organizuojamas turnyras dėl „Švyturio“ taurės tik pernai neįvyko dėl Covid-19 pandemijos, todėl jubiliejų teko perkelti į šiuos metus.

Įprastoje vietoje – neįgaliųjų paplūdimio teritorijoje – turnyras vyks liepos 17 dieną, varžybų startas numatomas 10.30 val., dalyviai rungtyniaus susikirstę į pogrupius, o geriausiai pasirodę čempionų titulo sieks atkrintamųjų varžybų principu.

Renginys žiūrovų akis džiugins iki pavakarės, organizatoriai kviečia žmones pasigėrėti ne tokia dažna proga Klaipėdoje pasimėgauti aukšto lygio paplūdimio futbolu.

Klaipėdos futbolo mėgėjų rengiamas turnyras jau lyginamas su šalies čempionatu ir netgi jį pralenkia pagal dalyvaujančių komandų skaičių. Dėl to šios varžybos puikiai žinomos miesto sporto bendruomenėje ir sutraukia daugybę žmonių.

Jau aišku, jog šiemet turnyras turės naują čempioną, mat pastarųjų dviejų varžybų nugalėtojai Kaliningrado „Baltyjsk“ futbolininkai dėl pandemijos apribojimų šiemet į Klaipėdą atvykti negali.

Kol kas – iki liepos 12 dienos – dar vyksta komandų registracija, organizatoriai tikisi sulaukti tiek varžybų senbuvių, tiek naujokų.

Taip pat jau žinoma, kad šiemet turnyrą paįvairins parodomosios rungtynės tarp Jakų ir Marijampolės moterų futbolo komandos – tai bus itin retas reginys.

„Gal nedaug kas žino, tačiau mūsų regione moterys taip pat aktyviai žaidžia futbolą, dalyvauja varžybose ir pasiekia aukštų rezultatų.

Jos mielai sutiko žaisti parodomąsias rungtynes ir pademonstruoti savo meistriškumą ant smėlio.

Turnyro dieną kviečiame atvykti į paplūdimį ir išvysti tai savo akimis bei palaikyti futbolininkes ir futbolininkus“, – sakė varžybų organizatorius Nerijus Genupskis.

Dėl registracijos į turnyrą kreiptis:  tel. +370 606 93 622; el. paštu [email protected] arba susisiekti „Facebook“.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder