Vilnietiška pusfinalio serija prasidėjo „Wolves Twinsbet“ pergale

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo vilnietiška pusfinalio serija, kurioje pirmąją pergalę pasiekė „Wolves Twinsbet“.

Teoriniai aikštės svečiai 96:85 (28:17, 18:24, 26:17, 24:27) palaužė „Rytą“.

Serija vyks iki trijų pergalių, o antrosios rungtynės vyks jau penktadienį.

Pirmuosius rungtynių taškus rinko Eigirdas Žukauskas, o netrukus „Ryto“ gretose pasižymėjo Marcusas Fosteris – 3:4. Tiesa, netrukus M.Fosteris užsidirbo techninę pražangą, kuri jam buvo trečioji rungtynėse, tad „Ryto“ lyderis paliko aikštę. „Wolves Twinsbet“ toliau didino persvarą (19:10), o dviženklį pranašumą kūrė R.Sulaimonas bei Regimantas Miniotas – 24:11. Taškais atsakė Martynas Echodas ir Gytis Masiulis, tačiau po pirmojo kėlinio Nedo Pacevičiaus auklėtiniai pirmavo 28:17.

Antrąjį ketvirtį solidžiau pradėjo „Rytas“. G.Radzevičius tritaškiu mažino skirtumą tik iki 5 taškų, o spurtas 11:0 lygino rezultatą – 28:28. „Vilkų“ taškų badą nutraukė R.Miniotas su K.Žemaičiu, o iniciatyvą perėmę „Wolves Twinsbet“ galiausiai po dviejų ketvirčių buvo priekyje 46:41.

Skirtumas tarp ekipų vėl ėmė augti (49:41), o Arnas Beručka neleido Javinui DeLaurier gerinti „Ryto“ situacijos. J.Tayloras tritaškiu persvarą vertė dviženkle (57:46), dar dvi atakas produktyviai išnaudojo R.Sulaimonas – 67:52. Liko 3 minutės kėlinyje, per jas „Wolves Twinsbet“ laikė kontrolę savo rankose ir pirmavo 72:58.

„Rytas“ ėmė gelbėtis ketvirtojo kėlinio starte. M.Fosterio ir J.DeLaurier metimai skirtumą švelnino iki 8 taškų (69:77), o galiausiai ataką realizavęs J.DeLaurier pelnė dar du taškus – 71:77. Tiesa, netrukus R.Sulaimonas tildė „Ryto“ sirgalius (80:71), o pastarosios komandos suolas už emocijas gavo techninę pražangą. Baudų metimais „Rytas“ savo situaciją gerino (77:84), tuo tarpu M.Echodas pelnė dar du svarbius taškus – 79:84. Šeimininkai kabinosi už turimo šanso, bet M.Fosteris užsidirbo pražangą puolime, o R.Sulaimonas realizavo baudas – 88:81.

Liko 53 sekundės, M.Normantas gavo T.Thurmano bloką, pastarasis dar susimetė baudas, bet „Ryto“ viltį išsaugojo R.J.Cole‘as – 83:90. Baudas sumetė ir K.Žemaitis, o J.Gorhamo taškai menkai ką keitė – 85:92.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 16 (7 atk. kam., 25 n.b.), Justinas Gorhamas 15 (9 atk. kam., 0/5 trit.), Martynas Echodas 14, Margiris Normantas (3/16 metimų, -1 n.b.) ir Marcusas Fosteris – po 11.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 18, Regimantas Miniotas ir Kristupas Žemaitis (7 atk. kam.) – po 13, Christianas Mekowulu ir Jeffery Tayloras – po 11.