Vilniuje - Klaipėdos sunkiaatlečių rekordai ir medalių lietus

Vilniuje vykusiame Lietuvos atskirų veiksmų sunkiosios atletikos čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos sunkiaatlečiai, tarp kurių daugiausia Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro auklėtinių, - iškovoti visų spalvų medaliai.

Svorio iki 73 kg grupėje tiek stūmimo, tiek rovimo rungčių čempionu tapo Vincentas Skirka. Šis Vinco Šlevinskio ir Algimanto Trajanausko auklėtinis rovimo veiksmu iškėlė 108 kg, o stūmimo veiksmu - 133 kg. Jis buvo geriausias ir dvikovėje (241 kg).

Dar šioje svorio grupėje du medalius iškovojo klaipėdietis Oskaras Keraitis (treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas). Jis išrovė 103 kg ir pelnė bronzos medalį, o stūmimo rungtyje pasidabino sidabro medaliu - 117 kg. Jo dvikovės rezultatas - 220 kg - trečias.

Svorio iki 81 kg grupės varžybose net tris Lietuvos rekordus užfiksavo Irmantas Kačinskas. Šis Žygimanto Stanulio auklėtinis išrovė 141 kg, išstūmė 161 kg ir dvikovėje surinko 302 kg. Tai nauji šalies rekordai.

REKORDININKAS. Irmantas Kačinskas Vilniuje užfiksavo net tris Lietuvos rekordus.

Svorio iki 89 kg grupės varžybose tiek rovimo (123 kg), tiek stūmimo (150 kg), tiek dvikovės (273 kg) vicečempionu tapo Mantas Žvirblys.

Svorio iki 96 kg grupės varžybų abiejų veiksmų ir dvikovės čempionu tapo Lukas Kordušas (išrovė 134 kg, išstūmė 170 kg, dvikovės rezultatas - 304 kg, treneris M. Žvirblys).

ČEMPIONAS. Lukas Kordušas - svorio iki 96 kg grupės varžybų nugalėtojas.

Šioje svorio grupėje tris bronzos medalius iškovojo Mindaugas Taugintas (treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas). Jis išrovė 120 kg, išstūmė 150 kg ir dvikovėje surinko 270 kg.

Svorio iki 102 kg varžybose rovimo rungties vicečempionu (135 kg) tapo Kornelijus Pamarnackas. Stūmimo rungtyje jis liko trečias (150 kg) ir dvikovėje pelnė bronzos medalį. Taip pat šioje svorio grupėje stūmimo rungties čempionu tapo Karolis Andrijauskas, tačiau jo rovimo rungties rezultatas (128 kg) buvo ketvirtas ir galiausiai dvikovėje jis užėmė antrąją vietą (290 kg). Abiejų šių sportininkų treneriai - V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas.

Svorio iki 109 kg varžybose lygių neturėjo Tokijo olimpinių žaidynių dalyvis Arnas Šidiškis. Jis išrovė 150 kg, išstūmė 190 kg ir dvikovėje surinko 340 kg (treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Tarp sunkiausiųjų dalyvių (per 109 kg) dominavo Karolis Stonkus. Jis išrovė 145 kg, išstūmė 185 kg ir dvikovėje surinko 330 kg (treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Iš mūsų miesto merginų aukso medalius iškovojo Giedrė Vilkaitytė (svorio iki 59 kg grupė, rovimas - 56 kg, stūmimas - 71 kg, dvikovė - 127 kg, treneris M. Žvirblys), Kornelija Selezniova (svorio iki 64 kg grupė, rovimas - 66 kg, stūmimo veiksmu triskart neiškėlė 80 kg štangos, treneris Regimantas Norvilas), Agnė Klumbytė (svorio iki 81 kg grupė, rovimo veiksmu - 62 kg, stūmimo rungtyje liko antra - 56 kg, o dvikovėje - 136 kg - pirma (treneriai V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas).

Dar iš mūsų miesto merginų ant prizininkų pakylos laiptelių atskirose svorio grupėse kopė Estela Ševerdova (tr. M. Žvirblys), Augusta Vigelytė (tr. Ž. Stanulis), Inga Zmotinaitė (tr. V. Šlevinskis ir A. Trajanauskas) ir Karina Malyševa (tr. M. Žvirblys).