Visi keliai šįvakar veda į Klaipėdos centrinį stadioną: laukia „Neptūno“ kova

(7)

Penktadienį nuo 19 val. Klaipėdos centriniame stadione ant natūralios vejos vienas iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) „TOP sport“ I lygos sezono lyderių Klaipėdos „Neptūnas“ priims svečius iš Kauno rajono - „Hegalmann B- ekipą.

Neptūniečiai šį sexoną yra suklupę vos kartą ir su 25 taškais (7 pergalės, 4 lygiosios) yra įsitvirtinę angroje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Šio vakaro pergalės atveju, kaipėdiečiai papildytų savo taškų skaičių ir tik 1 tašku atsiliktų nuo 29 taškus surinkusių čempionato lyderių Vilniaus „Riterių“.

Kauno rajono „Hegalmann B“ komandos sąskaitoje po 13 rungtynių 13 taškų (3 pergalės, 3 lygiosios ir 7 pralaimėjimai). 

Pastaroji ekipa turnyro lentelėje tarp 16 čempionato ekipų žengia trylikta.

Facebook profilyje „Klaipėdiečiai už Neptūną“ akcentuojama, kad Kauno rajono ekipa į uostamiestį atvyksta po 2 iš eilės pralaimėjimų, kuriuose kartu praleido net 7 įvarčius.

„Jei tokia tendencija tęsis ir Klaipėdoje, tai mūsų laukia rezultatyvus mačas.-

Bene garsiausias varžovų ekipos žaidėjas yra gynėjas Matas Fridrikas. Patyręs 35 metų žaidėjas per savo karjerą spėjo sužaisti 3 Čempionų Lygos atrankos mačus, 4 Europos Lygos (penlė įvartį) bei po vieną mačą nacionalinėje rinktinėje ir UEFA taurėje”, - apžvelgiamos ir varžovų stipriosios pusės.

Pasidairima ir į “Neptūno” turnyrinės lentelės kaimynus.

“Kadangi TOPsport Pirma lyga turnyrinės lentelės viršuje skirtumas tarp komandų yra labai trapus, tai sulig kiekvienu turu norisi pasidairyti ir į artimiausių konkurentų daržą.

Nelengva išvyka laukia lyderiaujančių Vilniaus "Riterių", kurie valandą ankščiau už klaipėdiečius pradeda savo turą Kėdainiuose prieš 6-toje vietoje esantį "Nevėžį".

Trečioje vietoje esantys Jonavos "BE1" priima svečius iš Tauragės - 7 toje vietoje esančią "Tauro" ekipą.

Tauragiškiai atrodo neblogai, tačiau labai banguotai. Grėsmingai atrodo tai, kad dvi iš pastarųjų 3 rungtynių jie laimėjo identišku rezultatu - 5:0. Jonaviečiams lengva nebus net ir žaidžiant namuose”, - reziumuojama neptūniečių sirgalių Facebook paskyroje.

Oficialioje “Neptūno” futbolo komandos paskyroje pasidžiaugta, kad jau yra pagaminti nauji fano klubo marškinėliai.

Klubo facebook paskyros komentaruise raginama žymėti draugą, kuriam BŪTINA apsilankyti penktadienio rungtynėse, ir vienam laimingajam bei jo draugui bus padovanoti ką tik iškepti fano marškinėliai.

“Nepavykus laimėti - marškinėlius ir šalikus galėsite įsigyti rungtynėse. Verta apsilankyti ir palaikyti savo komandą”, - skelbia “Neptūno” futbolo komandos administracija.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder