„Žemaitijos taurės“ varžybose - 358 jaunieji lengvaatlečiai

Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje (LAM) dvi dienas vyko „Žemaitijos taurės“ pirmasis etapas. Iš viso į Klaipėdą buvo sugužėję net 358 jaunieji lengvaatlečiai (vaikų, jaunučių, jaunių amžiaus grupių) iš 14 šalies miestų ir miestelių.

Dalyvavo komandos iš Mažeikių, Švėkšnos, Plungės, Tauragės, Klaipėdos rajono, Šilutės, Raseinių, Ariogalos, Telšių, Pagėgių, Kretingos, Palangos, Šilalės ir Klaipėdos.

Pirmąją varžybų dieną varžėsi vaikai, antrąją - jauniai ir jaunučiai. Kartu vyko ir atviras Klaipėdos jaunučių čempionatas.

Varžybų šeimininkai - Klaipėdos LAM auklėtiniai iškovojo per 50 įvairių spalvų medalių.

Iš Klaipėdos LAM auklėtinių vaikų amžiaus grupėje skirtingose rungtyse medalius iškovojo Margarita Siaurytė, Kamilė Savickaitė, Gustas Plečkaitis, Džiugas Gunčarovas, Evija Zaboraitė, Lėja Jansonaitė, Greta Stalnionytė, Kasparas Labanauskas, Gaellė Žilys, Ieva Zubavičiūtė, Milana Gerasimova ir Viktoras Grigorjevas.

Jaunių varžybose laurus iš klaipėdiečių skynė Amanda Kaminskytė, Akvilė Valančiūtė, Gabrielė Vitkevičiūtė, Diana Bumoženko, Linas Linkauskas, Valentas Mockus, Joris Dėdinas, Gabija Mockutė, Titas Dirvonskas, Kamilė Labanauskaitė, Danielė Bertašiūtė, Kornelija Staponaitė, Maksim Sadovskij, Gabija Matulaitė, Ema Baužaitė, Ugnius Razutis ir Eimantas Galimulinas.

Tarp jaunučių žibėjo Urtė Aušraitė, Urtė Jakutytė, Aliana Odebiyi, Meda Buziūtė, Kamilė Matulevičiūtė, Danielius Moisejenko, Danielius Jurgutis, Ainaras Alminas, Agnė Gintalaitė, Urtė Milašiūtė, Artemij Dmitrenko, Viltė Makaraitė, Karolis Lapinskas, Dovydas Šimas, Skaistė Samsonovas, Vygailė Milašauskaitė, Aurelija Gailė, Mindaugas Štikonas, Sofija Pavlova, Nikita Kazabekov, Anelė Mazilauskaitė, Vincentas Vrašinskas, Emutė Kaubrytė, Austė Kvaukaitė, Edgaras Mineikis ir Edvardas Grigorjevas.

Varžybas, suvieniję jėgas, organizavo Klaipėdos miesto ir Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos bei Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla. „Buvo susirinkęs gausus vaikų būrys, taip pat ir jų tėveliai. Vaikams, jaunučiams ir jauniams buvo puiki proga pasivaržyti, pasitikrinti jėgas, pasisemti naudingos varžybinės patirties, o tėveliams - ir tam tikras bendruomeniškumo skatinimas“, - „Vakarų ekspresui“ sakė Klaipėdos miesto ir Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijų prezidentas Virginijus Jurgelevičius.

Ketvirtadienį Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje prasidėjo ir penktadienį dar tęsis Klaipėdos miesto jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Penktadienį varžybų pradžia 16 val.

Sidebar placeholder