Sergejus Maslobojevas

Žiūrovai Lietuvoje galės stebėti svarbiausią Sergejaus Maslobojevo karjeros kovą ir visus „Glory“ renginius

Nuo spalio 8 d. vyksiančio renginio „Collision 4“, kuriame dėl titulo kausis Sergejus Maslobojevas, kovinio sporto gerbėjai Lietuvoje galės stebėti tiesiogiai visus „Glory“ renginius per naujos kartos televiziją „Go3“ ir „TV3 Sport“ kanalus.

Žiūrovai Lietuvoje galės stebėti visus „Glory“ renginius

Raimonds Zeps, TV3 Grupės sporto skyriaus vadovas, sako: „Glory“ yra visuotinai pripažinta ir didžiausia kikbokso organizacija pasaulyje.

Džiaugiamės šia partneryste, kuri leidžia „TV3 Sport“ kanalams ir „Go3“ televizijai tapti talentingiausių planetos kovotojų stovėsenoje namais.

Esu įsitikinęs, kad mūsų žiūrovai įvertins galimybę stebėti ir palaikyti geriausius Baltijos šalių kovotojus, pradedant Sergejumi Maslobojevu, kuris jau šį savaitgalį „Collision 4“ renginyje kausis svarbiausioje karjeros dvikovoje dėl čempiono vardo.“

„Labai didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su TV3 Grupe Baltijos šalyse ir parodyti „Glory“ kovas visiems žiūrovams“, – sakė „Glory“ rinkodaros, skaitmeninių technologijų ir partnerysčių vykdantysis viceprezidentas Jon Martone.

„Ši partnerystė yra dalis mūsų plano plėtoti šį sportą regione.“

Šeštadienį vyksiančiame didžiausiame „Glory“ organizacijos metų renginyje „Collision 4“ vakaro puošmena turėtų tapti itin laukiama kikbokso legendų Badro Hari ir Alistairo Overeemo kova.

Prieš pagrindinį vakaro mūšį bus kovojama net dėl keturių titulų.

S. Maslobojevas ir Tarikas Khbabezas kovos dėl šiuo metu laisvo pussunkio svorio kategorijos čempiono titulo. Lietuvis varžybose dalyvaus turėdamas trečią reitingą šioje svorio kategorijoje.

Iki šiol „Kuvalda“ laimėjo tris kovas iš eilės „Glory“ ringe. Jo varžovui T. Khbabezui, kuris į šią svorio kategoriją pereina po įspūdingo pasirodymo tarp sunkiasvorių, tai bus debiutas.

Visų lengviausio svorio čempionė Tiffany Van Soest gins savo titulą prieš 22m. kylančią žvaigždę Sarah Moussaddak, kuri sužibėjo per pirmuosius tris pasirodymus „Glory“.

Lengvo svorio čempionas Tyjani Beztati sieks apginti savo titulą antrą kartą, kai susitiks su aukščiausiai reitinguojamu pretendentu Stoyanu Koprivlenskiu.

Į ringą taip pat sugrįš puslengvio svorio čempionas Petchpanomrungas, kuris sieks ketvirtą kartą apginti titulą prieš Abrahamą Vidalesą, kuris savo „Glory“ karjerą pradėjo keturiomis pergalėmis per penkias kovas.

Bendradarbiavimas su „Glory“ organizacija papildo sporto pasiūlą ir užtikrina, kad „Go3“ žiūrovai galės stebėti elitinio sporto transliacijas, įskaitant „La Liga“, „Ligue 1“, „Serie A“, NBA, Eurolygą, Europos taurę, krepšinio Čempionų lygą, „Betsafe-LKL“, „Liga ACB“, FIBA nacionalinių rinktinių varžybas, UFC, „Glory“, ATP tenisą, NCAA, BIG3, Lietuvos 3x3 krepšinio lygą, WRC, „Eredevisie“, Škotijos „Premiership“ ir Belgijos „1A Pro League“, ERC, Moto GP, MXGP, „Extreme E“ ir daugelį kitų.

„Glory“

Nuo pat įkūrimo 2012 m. „Glory“ nustatė kovų stovint taisykles bei visuotinius standartus ir tapo pirmaujančia kikbokso organizacija pasaulyje.

Per pastaruosius dešimt metų ši organizacija surengė daugiau nei 80 renginių visame pasaulyje, kuriuose dalyvavo kovotojai iš 50 skirtingų šalių.

Šiuo metu su „Glory“ yra pasirašę sutartis kai kurie garsiausi kovinio sporto atstovai, įskaitant Rico Verhoeveną, Badrą Hari, Jamalą Ben Saddiką ir Alistairą Overeemą.

Tarp žymių „Glory“ praeities kovotojų verti paminėjimo yra dabartinės UFC žvaigždės Israelis Adesanya ir Alex Pereira.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder