Šie Velykų žaidimai leis puikiai praleisti laiką su šeima

Ar pastebėjote, kaip smagu vaikams žaisti Velykų metu? Kas sakė, jog tokie žaidimai - tik mažiesiems? Išbandykite šiuos žaidimus su šeima Velykų metu ir smagiai praleiskite laiką. 

Atraskite kiaušinio antrininką 

Išbandykite jaunųjų žaidėjų jutiminius gabumus. Šiam žaidimui prireiks plastikinių kiaušinių. Padalinkite kiaušinius po du ir pripildykite kiekvieną porą vienodu turiniu - saldainiais, monetomis, plunksnomis ir kt. Leiskite vaikams atrinkti vienodas kiaušinių poras, o daugiausiai teisingų porų laimėjęs gaus prizą. 

Kiaušinio vagystė

Padalinkite žaidėjus į dvi komandas. Šiam žaidimui reikės 8 kiaušinių, kurie yra nudažyti 2 skirtingomis spalvomis. Kiekviena komanda išsirenka spalvą ir sudeda savo kiaušinius savo lauko gale.

Kiekvienas žaidėjas turi bandyti paimti kitos komandos kiaušinį ir nunešti jį į savo pusę, tačiau negali būti paliesti kitos komandos žaidėjo. Jei juos palietė kitos komandos žaidėjas - tas žaidėjas iškrenta iš žaidimo. Laimi ta komanda, kuri surenka visus kitos komandos kiaušinius arba turi paskutinį likusį nepaliestą žaidėją. 

Velykų klasika

Nepamirškite tikros klasikos tapusio žaidimo - kiaušinių ridenimo. Šiam žaidimui reikės kiaušinių ridenimo volelio, keliokios kietai virtų kiaušinių, balta juosta pažymėtos finišo linijos. Tas, kurio kiaušinis pirmas kerta finišą - laimi. 

Boulingas

Šiam žaidimui reikės keliolikos skirtingomis spalvomis dažytų kiaušinių ir vieno balto kiaušinio. Palikite vieną baltą kiaušinį žolyne, o kiekvienas žaidėjas turėtų stengtis savo spalvos kiaušinį nuridenti arčiausiai balto, tačiau jo nepriliesti. Jei norite daugiau iššūkių keliančio žaidimo, naudokite žalius kiaušinius. Jei kiaušinis dūžta - žaidėjas iškrenta. 

Šaltinis: https://www.beau-coup.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder