„Akropolis" nutraukė sutartį su „Eola“

(6)

Antrą dešimtmetį skaičiuojantis sporto klubas „Eola“ Akropolyje šią savaitę užsidarė. Prekybos centras vienašališkai nutraukė sutartį, nes, matomai, gavo patrauklesnį pasiūlymą iš „Eolos“ konkurentų.

Oficialioje „Eola“ svetainėje galima rasti tokį informacinį pranešimą:

„Pranešame Jums, kad Klaipėdos Akropolio nuomos sutartis yra nutraukta. Todėl informuojame Jus, kad nežinome, kaip toliau klostysis „Eolos“ likimas. Apie bet kokius kitus veiksmus, skolų grąžinimą, kompensacijas už nepanaudotus abonementus ir t.t. busite informuoti atskiru pranešimu."

UAB „Eola“ vadovas Žilvinas Skečionis „Vakarų ekspresui“ sakė, kad visą informaciją suteiks kitą savaitę ir patikino, kad „Eola“ klubai Plungėje ir Tauragėje dirba toliau.

Viena iš „Eoloje“ dirbančių trenerių sakė apie klubo uždarymą sužinojo tik išvakarėse ir daugiau informacijos neturi.

Situaciją pakomentavo „Akropolis Group“ rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas:

„Sporto klubas „Eola“ Klaipėdos „Akropolyje“ veikė pagal neterminuotą nuomos sutartį, kurioje yra numatyta galimybė nutraukti bendradarbiavimą vienašališkai, nustatytais terminais ir tvarka apie tai pranešant kitai sutarties šaliai.

Būdamas Vakarų Lietuvos regiono mažmeninės prekybos ir pramogų rinkos lyderiu Klaipėdos „Akropolis“ nuolat stebi situaciją rinkoje, vertina vartotojų lūkesčius bei siekia užtikrinti jiems aukščiausio lygio paslaugų teikimą. Šiuo konkrečiu atveju priėmėme sprendimą iš esmės atnaujinti sporto klubo erdvę, bendradarbiaujant su nauju sporto klubo operatoriumi, o apie pokyčius sutartyje numatytu būdu informavome sporto klubą „Eola“.

Koks naujas sporto klubas bus atidarytas vietoj „„Eolos““, “„Vakarų ekspresas“” informacijos neturi.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder