Kinijos dulkių siurblių gamintojas pristatė „Bentley Bentayga“ kloną (nuotrauka)
„Dreame“ kompanija, žinoma pirmiausia dėl savo robotų dulkių siurblių, nusprendė užsiimti automobilių gamyba. Modeliai debiutuos sausio mėnesį CES parodoje Las Vegase, o „Bentley Bentayga“ kopija, akivaizdu, bus vienas iš jų. Apie automobilį papasakojo svetainė Carscoops. Kinijos krosoveris „Dreame“ detaliai atkuria „Bentley Bentayga“. Jis turi platų chromuotą radiatoriaus groteles, išsipūtusius sparnus, firminius apvalius žibintus ir ovalo formos lempas. Apdailai buvo panaudota nemažai chromo.
Abiejų automobilių siluetai taip pat panašūs, nors Dreame proporcijos vis dėlto šiek tiek skiriasi. „Bentley Bentayga" klonas yra žemesnis už originalą ir turi žymiai ilgesnį galinį išsikišimą.
„Dreame“ salonas matomas tik iš dalies, tačiau galima įžvelgti odines sėdynes. Analogiškai su kitais šio prekės ženklo modeliais, jos turėtų būti įrengtos su elektros pavara. Lidaras ant stogo leidžia suprasti, kad krosoveris turės pusiau autonominio važiavimo sistemą.
Tikimasi, kad „Bentley Bentayga“ kopija turės tą pačią jėgainę kaip ir „Dreame“ „Rolls-Royce Cullinan“ klonas – su keturiais elektromotoriais ir 100 kW∙h baterija. Be to, bus įdiegta pneumatinė pakaba.
Primename, kad be „Bentley Bentayga“ ir „Rolls-Royce Cullinan“, „Dreame“ taip pat kopijavo superautomobilį „Bugatti Chiron“, be to, padarė jį keturių durų.
Šaltinis: focus.ua

Rašyti komentarą