„Tesla” visureigis „Cybertruck” iškeliauja į prekybos salonus (video)

(1)

„Tesla” visureigiai „Cybertruck” pasirodys auto salonuose JAV juodojo penktadienio išvakarėse.

„Cybertruck” jau pakeliui į „Tesla” salonus Šiaurės Amerikoje, – savo socialinio tinklo puslapyje parašė Elonas Muskas. Šis pareiškimas – tik vienas iš įvykių, kurstančių visuomenės susidomėjimą prieš prasidedant šio visureigio pardavimams.

Pavyzdžiui, praėjusią savaitę „Tesla” prie Linkolno centro Niujorke viešai eksponavo „Cybertruck”. Kaip rašoma svetainėje teslaoracle.com, neoficialiame naujienų portale apie „Tesla” ir „SpaceX”, taip pat asmeniškai apie Eloną Muską, transporto priemonė pritraukė minias žmonių, „turinčių priešingų nuomonių apie šią transporto priemonę”.

Niujorke nufilmuotas „Tesla Cybertruck” vaizdo įrašas ir nuotraukos leidžia pastebėti, kad tarpai tarp kėbulo plokščių yra minimalūs. Priminsime, kad „Tesla” buvo kritikuojama dėl problemų, susijusių su jos priešserijinių automobilių surinkimo kokybe, neapsieita ir be memų šia tema internete.

Aukštą surinkimo kokybę patvirtina San Diege esančio „Tesla” salono lankytojai, jie taip pat kalba apie aukšto lygio interjero apdailą ir patogias sėdynes. Be salono San Diege, automobilį galima pamatyti ir kituose JAV automobilių salonuose, nuo lapkričio 22 d. jų skaičius pasiekė devynis. Antrasis buvo „Tesla” salonas San Chosė mieste.

Kaip žinia, „Cybertruck” gaminamas „Tesla Gigafactory” gamykloje Ostine, Teksaso valstijoje.

Ironija tame, kad „Tesla” negali atidaryti savo firminių salonų šioje valstijoje, nes ten uždrausta tiesioginė prekyba, o „Tesla”, kaip žinia, nepardavinėja savo automobilių pagal dilerių pardavimo modelį.

Tačiau būtent Ostine, „Tesla” gamykloje, bus oficialiai pristatytas automobilis. Bilietai į „Cybertruck Delivery Event” pristatymo renginį buvo išdalyti tik bendrovės investuotojams ir laimėtojams, išrinktiems atsitiktinės kompiuterinės loterijos būdu.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder