Aviakompanija pristatė ekonominės klasės keleiviams skirtas dviaukštes lovas "Skynest"

Pirmą kartą ekonominės klasės keleiviai turės galimybę skrydžio metu išsitiesti ir išsimiegoti tikrose lovose, - paskelbė CNN..

Oro bendrovė "Air New Zealand" paskelbė, kad jos koncepcija "Skynest", kurioje yra šešios pilno ilgio miegmaišiai, bus viena iš naujųjų "Boeing 787 Dreamliner" lėktuvų, kurie bus pradėti eksploatuoti 2024 m.

Kiekvienoje miego zonoje esančioje kapsulėje, įrengtoje tarp "Premium Economy" ir ekonominės klasės kabinų, bus pilno dydžio gultas, patalynė, ausų kištukai, skaitymo lemputė, USB jungtis ir ventiliacijos lizdas.

Šios kapsulės sukrautos kaip dviaukštės lovos - dviejose eilėse po tris lovas.

Oro linijų bendrovės "Air New Zealand" atstovas žiniasklaidai elektroniniu paštu CNN Travel sakė, kad oro linijos vis dar derina tikslias detales, kaip bus užsakomos kapsulės, tačiau pateikė keletą įžvalgų, kaip tai gali atrodyti.

"Šiame etape kiekvienas keleivis vienoje kapsulėje galės praleisti tik keturias valandas, už papildomą mokestį, palyginti su įprastomis ekonominės klasės vietomis", - sako atstovas.

"Aviakompanija atliko nemažai tyrimų, susijusių su miego ciklais.

Įprastas miego ciklas trunka apie 90 minučių, todėl keturių valandų trukmės seansas suteikia galimybę keleiviams atsigulti, užmigti ir pabusti."

Patalynė bus keičiama tarp kiekvieno seanso.

Atsižvelgiant į tai, kad "Air New Zealand" vykdo vienus ilgiausių skrydžių planetoje, lovos bus malonus atokvėpis keleiviams, negalintiems miegoti sėdint.

2022 m. rugsėjį "Air New Zealand" pradės vykdyti skrydžius be persėdimų tarp Oklando ir Niujorko JFK oro uosto.

Skrydžio trukmė 17 valandų - tai bus ilgiausi pasaulyje reguliarūs keleivių skrydžiai.

"Naujosios Zelandijos vieta suteikia mums unikalią galimybę pirmauti itin ilgų kelionių srityje", - pareiškime sakė "Air New Zealand" generalinis direktorius Gregas Foranas.

"Daugiausia dėmesio skyrėme miegui, komfortui ir sveikatingumui, nes žinome, kaip svarbu, kad mūsų klientai atvyktų pailsėję.

Nesvarbu, ar jie keliauja tiesiai į susitikimą, ar į pirmąjį atostogų tašką - jie nori iš karto pajudėti iš vietos."

Nauji pasiūlymai: "Business Premier Luxe" apartamentai

Naujuosiuose "Air New Zealand" lėktuvų salonuose taip pat bus įrengti "Business Premier Luxe" apartamentai, kuriuose suteikiama daugiau privatumo.

Sukurti naujoviškas naujas sėdimų vietų koncepcijas yra lengviausia. Jų pritaikymas skrydžiams - ilgas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis daugybės bandymų ir vyriausybės patvirtinimų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Aviakompanija pristatė ekonominės klasės keleiviams skirtas dviaukštes lovas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder