Būstai perkami net neklausiant jų kainų: pirmajame Lietuvoje mieste ant vandens perka po kelis namus

(11)

Pirmojo Lietuvoje miesto ant vandens plėtra žaibišku greičiu žengia į priekį, o nekilnojamojo turto paklausa viršija pasiūlą: pradėtos naujo kvartalo – „Nendrių namų“ statybos, įsibėgėjo antrasis projekto plėtros etapas ir jau šį pavasarį bus atidarytas naujas mažųjų laivų uostas, talpinantis iki 80 laivų.
 

Organizatorių nuotr.

Finišo linijos link artėja antrasis projekto „Svencelės salos“ plėtros etapas.

Antrojoje ir trečioje saloje bus pastatyti 32 A++ klasės vienbučiai namai, kurių plotas svyruoja nuo 80 iki 134 kv. m.

Didžiuosiuose namuose įrengti keturi gyvenamieji kambariai ir SPA zona kartu su galimybe įsirengti sūkurinę vonią ant erdvių, 75–93 kv. m ploto stogo terasų.

Pirmajame projekto plėtros etape pastatyti 33 A+ klasės gyvenamieji namai, kurių plotas siekia nuo 45 iki 160 kv. m.

Taip pat išvystyta inžinerinė infrastruktūra: išplėtota vandens kanalų sistema, iškastos krantinės, pastatytas tiltas, įrengti pėsčiųjų takeliai, įrengtas vandentiekis ir nuotekų tinklai, suformuotas įplaukos kanalas.

Kiekvienam gyventojui priklauso dalis vandens kanalo kartu su privačia vieta laivui uoste.

Greta kiekvieno namo įrengtos specialios rozetės ir neužšąlantis lauko vandens čiaupas, kurie leidžia tinkamai pasirūpinti automobiliu, elektromobiliu ir laivų priežiūra.

Organizatorių nuotr.

Pirmojo Lietuvoje miesto ant vandens plėtra žaibišku greičiu žengia į priekį, o nekilnojamojo turto paklausa viršija pasiūlą.
Autorių nuotr.

Investicijos į pirmąjį ir antrąjį projekto etapą sieks apie 14 mln. eurų.

Iš viso iki 2025 m. per tris projekto plėtros etapus ketinama baigti 4 salų statybas ir pastatyti 100 gyvenamųjų namų.

Pavasarį – naujas laivų uostas

Pasak projekto pardavimų atstovo ir nekilnojamojo turto agentūros „Capital Turtas“ brokerio Karolio Valentos, susidomėjimas Svencelėje statomu būstu yra itin didelis, nepaisant kylančių kainų.

„Antroje saloje iš 16 namų liko nerezervuoti tik du. Žmonės jau aktyviai teiraujasi apie būstą trečioje saloje, nors pardavimas dar neprasidėjo.

Pirmieji pirkėjai Svencelėje namus su daline apdaila įsigijo įsigijo itin žemomis kainomis ir dabar džiaugiasi išaugusia turto verte, kaina priklausomai nuo namo vietos svyruoja nuo 2 200 be priėjimo prie kanalo iki 3 500 eurų / kv. m. namų prie kanalų.

Svencelė pritraukia ir nemažai investuotojų, kurie įžvelgdami šios gyvenvietės perspektyvą, perka ne po vieną, o iškart kelis namus“, – pasakoja K. Valenta.

Organizatorių nuotr.

Pirmojo Lietuvoje miesto ant vandens plėtra žaibišku greičiu žengia į priekį, o nekilnojamojo turto paklausa viršija pasiūlą.
Autorių nuotr.

Jau įsibėgėjo ir kito projekto – mažųjų laivų uosto statybos.

Šių metų gegužės mėn. planuojamas atidaryti uostas talpins iki 80 atplaukusių kurorto svečių ir pastovių uosto laivų. Aplink uostą plėsis komercinė infrastruktūra: atsiras maisto parduotuvės, restoranai, viešbučiai, mokyklos jėgos aitvarų mėgėjams ir kitos paslaugos suvažiuojantiems poilsiautojams.

Pradėtos naujo kvartalo statybos

Greta pradėtas ir kitas  projektas – iki 2022 m. IV ketv. projekto teritorijoje bus pastatyti 7 tribučiai karkasiniai namai, kuriuose rinkai siūlomas 21 dviejų kambarių butas, iš kurių – 6 jau rezervuoti.

Butų plotas sieks 40–41 kv. m. Tribučiai namai yra suprojektuoti taip, kad gyventojai turėtų privatumą: kiekvienam butui priklausys lauko arba stogo terasa ir po 2 automobilių stovėjimo vietas.

Buto kaina su daline apdaila prasideda nuo 95 tūkst. eurų. Taip pat pirkėjams yra suteikiama galimybė įsigyti butus ir su pilna apdaila.

Tai – šiuolaikiškam žmogui pritaikyti ir išmanūs, tvarūs skydiniai namai, kurių statybai naudojamos tik kokybiškos ir sertifikuotos ekologiškos žaliavos, moderni įranga bei pažangios technologijos.

Fasadams, konstruktyvams, langams ir terasoms buvo pasirinktas kokybiškas medis, o laiptams, apskardinimui ir stogeliams – metalas.

Karkasiniai namai yra itin mėgstami ir vertinami Vakarų europiečių, taip pat puiki investicija nuomai ar komercinėms erdvėms naujai statomame mieste, kur jaučiamas paslaugų poreikis“, – sako K. Valenta.

Teritorijoje taip pat bus sutvarkyta aplinka ir infrastruktūra: atliktas apželdinimas, įrengti pėsčiųjų takeliai ir apšvietimas.

Šių namų gyventojams bus suteikiama pirmenybė įsigyti laivo statymo vietą naujai statomame Svencelės uoste, esančiame už 400 m nuo kvartalo.

Projektas „Svencelės salos“ plėtojamas nuo 2008 metų.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

 

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder