Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Gintaras
Gintaras , 2024-06-11 14:20

... Ir mokesčiai mokami, kuo daugiau dirba, tuo didesnės ir pašalpos neišgalintiems dirbti. Čia yra vyriausybės paprasčiausias apsileidimas - nesirūpinti tuo, kad bankrutuoja juk ne vienetais, o tūkstančiai. Ir tai didelis signalas, juk nesurenka mokesčių, kiek žmonių patiria stresą, tapdami bedarbiais. O valdantiesiems... nusispjaut į tai... argi ne taip išeina... juk paradus rengti... įdomiau, o ne rūpintis paprastų žmonių gerove mūsų Lietuvoje.

Tam trumpai
Tam trumpai, 2024-06-11 12:47

Keisti žmonės, verslas juk ir moka tiems paprastiems darbuotojams atlyginimus. Nebus verslo nebus ir atlyginimų. Sansara, viskas šitam pasaulyje sukasi ratu ir niekas iš nieko neatsiranda.

Ekonomistas
Ekonomistas, 2024-06-11 09:57

>trumpai: esi teisus, tik be reikalo manai, kad šioje šalyje tauta yra šalies šeimininkais. O buožės sau įstatymus tikrai mūsų sąskaita pasitvarkė - tai ir vadinama oligarchija.

trumpai
trumpai, 2024-06-11 09:45

valstybę ,vis tik ,iki šiol praktiškai išlaiko ne šventa dvasia , ne aferistai taip vadinami verslininkai, o dirbantys žmonės (vien PVM mokesčių sumoka didesnę pusę surenkamo biudžeto , o kur dar visi akcizai , tuzinų tuzinai prigalvotos pinigus iš eilinių pastoviai melžiančios įvairiausios "tvarkos" : iki šiol buvusios nemokamomis apmokestintos visos stovėjimo aikštelės miestuose , vien mokami tualetai ,mokama medicina , privati medicina ...etc. ) .Išvada : ko jūs vis rašinėjat apie tų "verslinykų" vargus/atseit problemas - ką ,jie dar mažai pritvėrė Seime sau palankių įstatymų? Kada bus pradėtos spręst pagrindinių šalies šeimininkų problemos?

Gintaras
Gintaras , 2024-06-11 08:37

Laukinis kapitalizmas... Vadinasi, iš nieko nesitikėk pagalbos... Tai siaubinga, jeigu tokie milžiniški bankrutavusių įmonių skaičiai. Ir niekam sąžinės neskauda, štai kas blogiausia mūsų visuomenėje.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.