IT

"iPhone 15" nėra paskutinis naujas 2023 m. produktas: "Apple" rengia "Kalėdų staigmeną"

Taivano leidinys "DigiTimes", garsėjantis šaltiniais pramonėje, paskelbė pranešimą, kuriame teigiama, kad "Apple" 2023 m. dar nebaigs pranešimų. Bendrovė planuoja artimiausiais mėnesiais išleisti naują "iPad mini".

Anksčiau informatoriai, tarp jų ir "Bloomberg" atstovas Markas Gurmanas, teigė, kad šiais metais naujų "Apple" įtaisų nebebus, o nauji "Apple" planšetiniai kompiuteriai bus pristatyti ne anksčiau kaip 2024 m. pavasarį.

Tačiau panašu, kad taip nėra.

Kai kurių kompaktiškam "iPad" planšetiniam kompiuteriui reikalingų komponentų ir dalių siuntos jau gaminamos nedideliais kiekiais, praneša "DigiTimes".

Šaltinio teigimu, tai yra užuomina apie "iPad mini 7" išleidimą "ketvirtąjį šių metų ketvirtį", t. y. spalio-gruodžio mėnesiais.

Jei šiais metais bus kompaktiškojo "iPad" atnaujinimas, tikimasi, kad tai bus "ne kas kita, kaip funkcijų atnaujinimas".

Jis tikriausiai gaus šviežesnį A16 mikroschemų rinkinį vietoj dabartinio A15, taip pat šiek tiek padidės operatyviosios atminties ir baterijos veikimo laikas.

Naujojo "iPad Pro" tikrai neverta laukti iki 2024 m. pirmojo pusmečio - tačiau planšetiniai kompiuteriai gaus naują galingą procesorių M3 ir OLED ekranus.

Tačiau, kaip rodo gandai, jie kainuos beveik 80 % brangiau nei dabartiniai modeliai.

Anksčiau buvo tikimasi, kad "Apple" iki 2023 m. pabaigos surengs atskirą "Mac" renginį.

Tačiau naujausi duomenys rodo, kad perėjimas nuo M2 kartos prie M3 kartos pradžios prasidės 2024 m. pirmoje pusėje.

Pirmieji modeliai su M3 lustu bus "MacBook Pro "13. MacBook Air "13" ir "iMac "24.

Taip pat kitais metais "Apple" nešiojamuosiuose kompiuteriuose pradės pereiti prie OLED ekranų.

Tikimasi, kad pradėjus naudoti OLED ekranus pagerės jų energijos vartojimo efektyvumas, palyginti su dabartiniais LED ir miniLED ekranais, taip pat pagerės kontrastas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder