Mobilusis telefonas

Kaip atjungti reklaminius skelbimus bet kuriame išmaniajame telefone: paprastas visiems prieinamas triukas

(10)

Nepaisant to, kad reklama telefone yra tam tikras kompromisas, su kuriuo tenka susitaikyti parsisiunčiant nemokamą programėlę ar žaidimus, yra keletas paprastų būdų, kaip apsisaugoti nuo erzinančių reklaminių integracijų peržiūros.

Toliau aprašytos instrukcijos tinka "Android" išmaniesiems telefonams, tačiau kai kurios iš jų gali būti pritaikomos ir "iOS" sistemoje.

Supraskime - kaip visam laikui atsikratyti reklamų arba iki minimumo sumažinti erzinančių reklaminių skydelių skaičių.

Lengviausias būdas atsikratyti reklamų išmaniajame telefone

Paprasčiausias būdas - išjungti "Wi-Fi" ryšį.

Viskas dėl to, kad pagal numatytuosius nustatymus bet koks skelbimų blokas reikalauja išankstinio įkėlimo iš interneto, todėl akivaizdu, kad jo nesant jis tiesiog nebus rodomas

Nepaisant to, kad šis būdas nereikalauja iš naudotojų jokių papildomų žinių ir sudėtingų nustatymų, jis turi vieną didelį trūkumą.

Žaidimo metu liksite be "Messenger" žinučių, naujienų ir pranešimų.

Alternatyvus metodas

Norint atsikratyti reklamų programose žaidimuose, kai kuriais atvejais gali padėti pakeisti regioną telefono nustatymuose.

Tiesiog išmaniųjų telefonų gamintojai yra priversti pritaikyti gamyklinius nustatymus pagal skirtingų šalių įtaisų naudojimo politikos reikalavimus.

Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje reklamai programėlėse taikomi labai griežti reikalavimai. Jie netgi turi specialų skyrių - Reklamos standartų tarnybą (angl. Advertising Standards Authority, ASA), kuris atsakingas už reklamos rinkos kontrolę.

Todėl Albiono gyventojams reklamos integravimo į žaidimus skaičius yra sumažintas iki minimumo.

Kad galėtumėte mėgautis tokia patirtimi, savo išmaniajame telefone turite pakeisti buvimo regioną į "UK". Dėl to reklamos srautas sumažės arba visai išnyks.

Kaip išjungti reklamas žaidimuose "Android" sistemoje

Jei turite "Android" išmanųjį telefoną, galite nustatyti asmeninį DNS serverį, per kurį bus perduodama visa į telefoną ateinanti informacija.

Vienas iš tokių serverių yra "AdGuard DNS", kuris filtruoja nepageidaujamą duomenų srautą, išjungdamas reklamas tą pačią akimirką, kai apdorojama užklausa, kai IP adrese yra reklamos blokų.

Norėdami perjungti įrenginį, kad jis naudotų "AdGuard DNS", eikite į išmaniojo telefono nustatymus, pasirinkite asmeninio DNS serverio parinktį ir įveskite prieglobos adresą dns.adguard.com.

Dabar eikite į bet kurią programėlę, kurioje prieš tai nuolat buvo nutraukiamas žaidimas, kad būtų rodomos reklamos.

Greičiausiai jo ten nebėra. Atkreipkite dėmesį, kad dėl "Android" išmaniųjų telefonų korpusų skirtumų DNS meniu elemento vieta gali skirtis.

Jei nenorite eiti per nustatymus, visada galite nusipirkti mokamą programos versiją - tokiu atveju nebus skelbimų blokų.

Daugeliu atvejų 3-5 JAV dolerių nuostolis yra nepajuntamas, tačiau reklamos tikrai nustoja erzinti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder