Kalotėje – specializuota parduotuvė terasų įrengimui

Apie jaukią, prie namo prisišliejusią terasą svajoja daugelis naujakurių, dar prieš pradėdami būsto statybos ar apdailos darbus. Poreikis įsirengti kokybišką lauko terasą klaipėdiečiams nuo šiol taps dar lengviau įgyvendimu, kadangi pavasarį uostamietyje įsikūrė specializuota  parduotuvė, kur vienoje vietoje galima rasti tai, ko reikia terasos įrengimui.

Išsirinkti tinkamiausią

Lauko terasa – tai erdvė, kurioje po ilgo šaltojo sezono skubama leisti laiką vos tik atšilus orams. Populiarėjant nuotolinio darbo galimybei, jaukioje tarasoje, gali ne tik įkvėpti gaivaus oro, leisti laiką su kavos puodeliu, bet ir dirbti lauke. Pasiteiravus, ar sprendimas atidaryti padalinį Klaipėdoje pasiteisino, „MDS terasos“ vadovas Tomas Sakalauskas atsako teigiamai. Anot jo, visada yra pirkėjų, kurie nori prekes pamatyti gyvai, jas pačiupinėti, pasikonsultuoti su čia dirbančiais profesionalais, palyginti produktų atspalvius ir išsirinkti tinkamiausią.

„Show-room“ principu

„Fizinę parduotuvę Klaipėdoje įrengėme „show-room“ principu, norėdami sudaryti sąlygas terasų savininkams kuo labiau susipažinti su mūsų produkcija. Turime įrengę demonstracinę terasinių lentų sienelę su įvairiais medienos alyvos atspalviais, tad pirkėjai gali gyvai pamatyti kaip tam tikra alyvos spalva atrodys ant pasirinktos medienos lentų. Pas mus atvyksta ne tik objektų savininkai, bet ir terasas ar kitus statinius uostamiestyje montuojantys meistrai, kurie gerai žino mūsų prekes, įrengė ne vieną objektą, kuris pateisino užsakovų lūkesčius savo patvarumu bei estetika. O svarbiausia, jog atsirado  galimybė, įsigyti medžiagas terasoms savo mieste vos tik jų prireikia. Nepaisant to, visų kitų didesnių gabaritų prekių, tokių kaip terasinės lentos, pergolos, stoginės ar sraigtiniai pamatai, pristatymas iš centrinio sandėlio trunka tik iki 3 darbo dienų. Tai  yra ypač svarbu, siekiant dirbti reitai, operatyviai, neverčiant užsakovo ilgai laukti norimos prekės ar produkto.

Noriai rekomenduoja

Vadovas atviravo, jog formuojantis ir aiškėjant pajūrio klientų poreikiams nuolatinis Klaipėdos sandėlis bus plečiamas. Prekės terasoms Klaipėdoje, jų asortimentas nuolat augs. Dauguma specializuotoje terasų parduotuvėje apsilankusių pirkėjų mini, jog šią vietą atrado, nes rekomendavo  pažįstami žmonės, kuriems jau teko čia lankytis, ar naudotis rinkos senbuvės, įmonės „MDS terasos“ paslaugomis.

Privalumas  gyva konsultacija

 „Nors su vyru įrenginėjame ne pirmą terasų projektą, visada norisi pasitarti su specialistais, kurie gali suteikti profesionalios informacijos ir patarimų apie tinkamiausių medžiagų, ar terasų priežiūros priemonių pasirinkimą, dažnai reikia pagalos, apskaičiuojant reikiamus medžiagų kiekius. Taip pat labai patogu tai, kad daug reikiamų produktų galima įsigyti vienoje vietoje,“ –ponia Jevgenija akcentuoja specializuotos  parduotuvės privalumus. 

„MDS terasos“ įmonę žinau ir su jais bendradarbiauju kelerius metus, tačiau anksčiau visas prekes tekdavo užsakyti telefonu arba įsigyti jų elektroninėje parduotuvėje https://mdsterasos.lt/ Dabar turiu galimybę atvykti čia ir tai, ko reikia terasų montavimo darbams ar pritrūkęs reikiamos detalės, tą pačią dieną įsigyti“, – poniai Jevgenijai antrina ir į parduotuvę jau ketvirtą kartą atvykstantis klaipėdietis meistras Mangirdas Zabulėnas („Dailidės darbai“):

lauko terasa mds terasos nuotrauka

Nuo pamatų iki finalinių štrichų

Rinkos senbuviai – bendrovė „MDS terasos“ – prie Kalotės, vos 10 kilometrų nuo miesto centro įkūrė specializuotą prekių terasoms parduotuvę pajūrio gyventojams. Šalteikių gatvėje įsikūrusioje fizinėje parduotuvėje yra visos pagrindinės mažų gabaritų prekės iš „MDS terasos“ ir dalis siūlomos terasinių lentų pasiūlos.

Nė karto nesilankiusiems „MDS terasos“ parduotuvėje Klaipėdoje tikriausiai smalsu, ką ši prekybos vieta galėtų pasiūlyti. Bent kartą pabuvoję joje patvirtins, kad čia galima rasti visa, ko reikia terasos įrengimui nuo pamatų iki finalinių štrichų. Specializuotoje terasų parduotuvėje prekiaujama  įvairių tipų sraigtiniais poliais terasos pamatams įrengti, taip pat specialia  montavimo įranga. Siūloma ir mūsų kraštuose populiariausios medienos (impregnuotos ir termiškai apdorotos pušies, maumedžio ir egzotinio kietmedžio) terasinių ir medžio-plastiko kompozito WPC lentų, taip pat lauko dailylenčių, naudojamų ne tik terasoms, bet ir objektų fasadams ar tvoroms.

Parduotuvėje esama ir pasaulinių gamintojų, kuriems Lietuvoje atstovauja „MDS terasos“, tvirtinimo elementų terasų konstrukcijoms. Įrengtoms terasoms apipavidalinti ir prižiūrėti siūloma populiari, aukštos kokybės daniška alyva, kurios atspalvių paletę galima pamatyti parduotuvėje Kalotėje.

Dalis įrangos nuomojama

Tam, kad verslas įveiktų negandas, infliacijos šuolius tenka nuolat taikytis prie kliento. Todėl parduotuvėje esanti įranga, ne tik parduodama, bet ir nuomojama. Tai yra labai patogu tiems, kas mėgsta savo tvirtovę, namus, statyti tik savo rankomis, be pagalbos iš šalies. Be abejo, statybininkų brigados ar įmonės, nuolat statančios terasas, visa tai turi, tačiau privatiems namų ūkiams, kurie rūpinasi terasa tik sau, tai yra ženkli pagalba. Nes kartą panaudojus brangią įrangą statyboms, antrą kartą jos gali ir nebeprireikti, tai nuoma sutaupo dalį statybinių kaštų.

,,MDS terasos“

Esame sukaupę ilgametę patirtį ir ja dalinamės su savo klientais. Visada patariame ir rekomenduojame tai, ką patys išbandėme praktikoje. ,,Aš ne dirbu, o gyvenu. ,,MDS terasos“ – tai yra mano gyvenimas. Kaip ir gyvenime, taip ir įrenginėjant terasas, svarbu yra nestovėti vietoje. Man, kaip žmogui, visada buvo labai įdomios naujausios technologijos,visada noriu įnešti kažką naujo į savo darbą, patobulinti tai, ką darom. Norisi padaryti geriau, greičiau, tvirčiau, o visa tai galima įgyvendinti naujų produktų dėka“, – sako T Sakalauskas.

 

UAB „MDS Terasos“

Šalteikių g. 3, Kalotės k., Klaipėdos r.

https://mdsterasos.lt/apie-imone/

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder