Kiek kainuoja paslaugos žinomų moterų grožio salonuose ir kokias pajamas deklaruoja? (5)

Kiekviena moteris žino, kad grožio paslaugos nėra pigus malonumas. Pramogų pasaulio padangėje turime nemažai moterų, kurios yra atsidariusios savo grožio salonus.

Taigi, portalas Alfa.lt remdamasis Rekvizitai.lt ir Treatwell.lt pateikta informacija atliko analizę, kurios žinomos moters grožio salono paslaugos yra brangiausios ir kokias pajamas deklaruoja.

Pagal svetainės Rekvizitai.lt nurodytą informaciją nuomonės formuotoja, vizažistė Milita Daikerytė savo grožio salono „Studio M“ duris pravėrė prieš aštuonerius metus ir yra įdarbinusi keturis darbuotojus.

Uždaroji akcinė bendrovė 2021 m. pasiekė 346 536 eurų apyvartą, o grynasis pelnas buvo 17 463 eurai.

„Studio M“ oficialiame puslapyje yra nurodytos meistrų paslaugos bei įkainiai.

Pavyzdžiui, pasidaryti nuotakos makiažą pas M. Daikerytę atsieitų 160 eurų, tačiau pas kitas šio salono meistres nuotakos makiažas kainuotų vos 75–85 eurų.

Grožio salone taip pat galima įsigyti individualias, keturias valandas truksiančias, makiažo pamokas, kurios pas verslininkę M. Daikerytę kainuoja 220–240 eurų, o pas kitas šio salono meistres – vos 90 eurų.

Kitos populiarios paslaugos, tokios kaip ilgalaikis nagų priauginimas, salone „Studio M“ kainuoja 70 eurų, visas pedikiūras su geliniu lakavimu – 50 eurų, o mechaninis veido valymas – 55 eurai.

Dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė į grožio industriją pasuko ir mažąją bendriją atsidarė prieš dvejus metus ir yra įdarbinusi penkis darbuotojus.

2021 m. „Oksana Pikul grožio namai“ sugeneravo 150 057 eurų apyvartą, tačiau grynojo pelno negavo ir pagal svetainėje Rekvizitai.lt nurodytą informaciją mažoji bendrovė patyrė 21 571 euro nuostolį.

Pagal tinklalapio Treatwell.lt pateiktą informaciją grožio salone „Oksana Pikul grožio namai“ nuotakos makiažo kaina prasideda nuo 50 eurų, volume blakstienų priauginimas – nuo 35 eurų, ilgalaikis nagų lakavimas su manikiūru – nuo 17,60 euro, o rūgštinis veido valymas – 40 eurų.

Daugiausia darbuotojų šiame grožio salone dirbo 2020 m. birželio mėnesį.

Tuomet pagal Rekvizitai.lt pateiktą informaciją buvo įdarbinti septyni specialistai.

Svarbu paminėti, kad atsiliepimų nėra, tačiau klientai puikiai vertina darbuotojų bendravimą.

„Grožio studija Kristina“, kurios direktorė yra dainininkė Kristina Ivanova, UAB atsidarė prieš keturiolika metų.

Pagal svetainės Rekvizitai.lt nurodytą informaciją įmonei priklauso vienas automobilis ir yra įdarbinti du darbuotojai. 2021 m. grožio salono apyvarta siekė 268 260 eurų, o grynasis pelnas buvo 11 114 eurų.

Oficialiame „Grožio studija Kristina“ puslapyje nurodyti procedūrų įkainiai: kasdienis sušukavimas – nuo 45 eurų, vestuvinė šukuosena – nuo 80 eurų, gelinių nagų priauginimas su ilgalaikiu lakavimu – nuo 50 eurų, o kombinuotas veido valymas – 60 eurų.

Jeigu norite vestuvinio makiažo, kurį atliks Kristina Ivanova, savo piniginę turėsite paploninti 130 eurų, tačiau kitos meistrės jį atlikti gali už 60 eurų.

Svarbu paminėti, kad gali būti taikomas papildomas mokestis, jei makiažą norėsite darytis anksčiau nei devintą valandą ryto.

Taigi, brangiausias žinomos moters salonas yra „Studio M“, tačiau nepaisant itin aukštų procedūrų kainų tinklalapyje Treatwell.lt atsiliepimai apie šį grožio saloną buvo tik teigiami.

„Nepriekaištingai atliktas makiažas. Nedvejodama rekomenduoju“, – rašė klientė.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder