Klaipėdos senamiestyje atidarytas baidarių ir kanojų nuomos punktas

Vasarą klaipėdiečiams ir miesto svečiams tikrai nepritrūks aktyvių pramogų. Visai neseniai pačiame miesto centre atsidarė baidarių ir kanojų nuomos punktas – „Memel Kayak“.

Visų vandens pramogų entuziastų laukia neeilinis pasiplaukiojimas – interaktyvus maršrutas Danės upe iki Botanikos sodo!

Pažintis su miesto istorija

Išskirtinė idėja parengti tokį maršrutą kilo „Memel Kayak“ įkūrėjui, gidui Janiui Žekaniui, kuris jau ne vienerius metus organizuoja įvairius žygius ir ekskursijas kanojomis.

Interaktyvus maršrutas ypatingas tuo, jog plaukdami, pakeliui surasite specialias lenteles su QR kodais, kuriuos nuskaičius matysite informacija apie pažymėtą objektą.

Tai unikali galimybė susipažinti su miesto istorija ir gamta – pavyzdžiui, sužinoti įdomių faktų apie Jono kalnelį, Dangės uostą, mieste esančius tiltus ar augalus.

Nerūpestingas laikas čia ir dabar

Janis patikina, jog tai ne tik labai smagus, bet ir labai „patogus“ laiko praleidimo būdas – viską surasite pačiame Klaipėdos senamiestyje, todėl po pasiplaukiojimo galėsite toliau pramogauti mieste.

Taigi interaktyvus Danės maršrutas baidarėmis ar kanojomis puikiai tiks tiek šeimai, tiek draugų kompanijai, kai norisi tiesiog įdomiai, aktyviai praleisti laiką, o gal ir paminėti svarbią šventę.

Janis pastebi, jog žygiai kanojomis tampa vis populiaresni, tačiau kartais pritrūksta laiko ilgesnei kelionei, todėl kanojų nuoma – puikus sprendimas, garantuojantis įsimintiną ir turiningą laisvalaikį!

Nuomos punktą rasite šalia Jono kalnelio.

Daugiau informacijos galite sužinoti:

www.memelkayak.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder