Dėl šildymo sezono pabaigos sprendimų dar nepriima

Konkurencijos taryba „Gren Lietuvai“ leido įsigyti penkias įmones

Konkurencijos taryba pranešė leidusi Šiaurės Europos energetikos grupės „Gren“ įmonei „Gren Lietuva“ įsigyti 100 proc. įmonės „Šiluma miestams“ akcijų, taip netiesiogiai perimant dar penkių bendrovių – Kirtimų katilinės, Karlų katilinės, „Akmenės energijos“, Šilo katilinės ir „Trakų energijos“ – kontrolę. 

Tokį sprendimą taryba priėmė „Gren Lietuvai“ anksčiau šį mėnesį įsipareigojus nepirkti iš „E energy invest“ jos valdomų bendrovių „Pramonės energija“ ir „Miesto energija“ taip siekiant išvengti dominuojančios padėties ir konkurencijos apribojimo Klaipėdos centralizuotos šilumos rinkoje ne sezono metu. 

„Gren Lietuva“ taip pat įsipareigojo per dešimt metų nepirkti šių įmonių turto ar akcijų, taip pat nesudaryti sutarčių su „Orion Global pet“.

Įsigyti 100 proc. įmonės „Šiluma miestams“ akcijų ir perimti penkių bendrovių kontrolę „Gren Lietuva“ galės po to, kai įmonei „E energy invest“ bus grąžintos anksčiau įsigytos „Pramonės energijos“ ir „Miesto energijos“ akcijos.

„Gren Lietuva“ pernai rugpjūtį pranešė tarybai, kad ketina įsigyti įmonę „Šiluma miestams“, taip netiesiogiai perimant dar septynių bendrovių – Kirtimų katilinė, Karlų katilinė, „Akmenės energija“, Šilo katilinė, „Trakų energija“, „Pramonės energija“ ir „Miesto energija“ – kontrolę.

„Gren“ šilumą tiekia Klaipėdos, Kauno, Joniškio ir Švenčionių gyventojams bei įmonėms.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder