Krabų lazdelės Rusijoje atsirūgo: „Wolt“ nebepristatys maisto iš Matijošaičio valdomų įmonių

„Wolt“ savo vartotojams išsiuntė pranešimą, kad nuo trečiadienio nutraukia bendradarbiavimą su Kauno mero valdoma „Amber Food Group“ ir neribotam laikui stabdo grupei priklausančių restoranų veiklą savo platformoje.

„Wolt“ įsipareigoja laikytis tarptautinių prekybos sankcijų bei užtikrinti, kad būtų laikomasi vietos valdžios ir tarptautinių sprendimų. Todėl nuolat stebime savo partnerius ir iš platformos pašalinsime įmones, kurių savininkai yra susiję su Rusijos vyriausybe ar sankcionuotomis šalimis“, – rašoma „Wolt“ pranešime.

„Amber Food Group“ priklauso tokios maitinimo vietos kaip „Charlie Pizza“, „Katpėdėlė“, „La Crepe“, „Manami“, „Guacamole“, „Sugamour“, „Lunch up“, „Beer Garden“, restoranas „Metropolis“.

„Amber food grupės“ įmonės vadovas yra Gediminas Balnis ir netiesiogiai įmonės akcijas valdo Visvaldas Matijošaitis per bendrovę „Deltos investicijos“.

V. Matijošaitis taip pat yra vienas iš „Vičiūnų grupės“ akcininkų, kurie anksčiau paskelbė, jog traukiasi iš Rusijos rinkos, tačiau žiniasklaida rado įrodymų, kad įmonės veikla ten vis dar vyksta.

Alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder