LED ekranas Vilniuje „Nordika – „2go“ lauko ekranų tinklas

Ar žinote, ko reikia gerai šiuolaikinei reklamai? O ar žinote, kokia reklama pritraukia daugiausia potencialių klientų? Mes žinome! Tai – pažangiausios technologijos ir itin aukštos raiškos LED lauko ekranai! Dabar tai žinote ir Jūs, tad belieka pasinaudoti „2go“ LED ekranu, esančiu vienoje geriausiai matomų sostinės vietų – ant prekybos centro „Nordika“ pastato!

Vienas iš pagrindinių lauko ekranų privalumų yra tas, kad jie įrengti pačiose judriausiose miestų gatvėse. O tai reiškia, kad reklama, transliuojama per šiuos lauko ekranus kasdien pasieks didžiulį skaičių žmonių.

LED lauko ekranas „Nordika“ įrengtas ant prekybos centro pastato, kurį kiekvieną dieną aplanko apie kelis tūkstančius žmonių. Negana to, garantuotą Jūsų reklamos matomumą užtikrins ir didžiuliai srautai žmonių, besilankančių kituose, šalia esančiuose prekybos centruose, tokiuose kaip „Senukai“, „Elektromarkt“, „Rimi“, greito maisto restorane „McDonald's“, „Sport Direct“, „IKEA“ ir dideliame sporto prekių prekybos centre. Taip pat netoliese yra Tarptautinis Vilniaus oro uostas. Nustatyta, kad per savaitę pro šį LED lauko ekraną pravažiuoja apie 250 tūkst. automobilių, tad Jūsų reklama tikrai neliks nepastebėta!

Didelio srauto sankryžose pravažiuojant, sustojant ar praeinant dinamiška reklama yra pastebima didesnio gyventojų skaičiaus. Lauko vaizdo ekranai yra įrengti atitinkamame aukštyje, kad patektų į žmogaus akies matomumo lauką tuo pačiu nesutrikdydami dėmesio nuo įprastinės veiklos.

Lauko ekranas „Nordika“, įrengtas Vilniuje, Vikingų g. 3, yra 30,11 kv. m (4,48 x 6,72 m) dydžio. Ekrano rezoliucija - 448 x 672 pikseliai, o reklamos transliuojamos  avi, mp4, mov formatais.

Šiuo metu „2go“ tinklui priklausantys lauko ekranai įrengti Lietuvos bei Latvijos miestuose. Visi jie yra prie judriausių miesto gatvių ir lankomiausių objektų. Ekranus galite rinktis pagal miestą arba pagal aplink esančius objektus, kurie, tikėtina, pritrauks Jūsų tikslinius klientus.

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu  [email protected] arba skambinkite telefonu +370 605 05508.
 

Sidebar placeholder