Lietuvio verslininko Raimondo Tumėno apšaudytas prekybos centras „Retroville“ Kyjive atgis naujam gyvenimui

Lietuvio valdomai įmonei priklausantis prekybos ir pramogų centras „Retroville“, kuris buvo subombarduotas okupantų, bus iš dalies atidarytas 2022 m. rugpjūtį, skelbia „Ukrainska pravda“. Prekybos centras pastatytas 2020 m.

Archyvų nuotr.

Prekybos ir pramogų centras „Retroville“ priklauso „BT Invest“ akcininkui ir vadovui Raimondui Tumėnui. Prieš okupantų apšaudymą pastate buvo 21 maitinimo vieta, 250 aprangos parduotuvių, 8 kino teatro salės. Taip pat pastate buvo bankų, poilsio zonų, sporto klubas su 25 m ilgio baseinu.

"BT Invest" taip pat valdo parduotuvių tinklą "Novus" Ukrainoje. Bendrovės atstovas spaudai Gintautas Pavalkis VŽ sakė, kad iš biurų pastato "nieko neliko", o prekybos centras atrodo "nekaip".

„Prekybos centre „Retroville“ šiuo metu vyksta atnaujinimo darbai.

Trys ketvirtadaliai prekybos centro „Retroville“ ploto bus atviri lankytojams šių metų rugpjūtį, o likusios zonos bus palaipsniui atidaromos 2022 metų gruodį ir 2023 metų kovą“, – sakoma pranešime.

Anot žurnalo „Top 500“, R. Tumėnas yra vienas turtingiausių Lietuvos gyventojų. Jis savo verslą Ukrainoje pradėjo dar 1995 m. su partneriu Igoriu Bezzubu, kuris mirė. Jie įkūrė sulčių gamyklą „Sandora“.

R. Tumėnas kartu su „BT Invest“ liko Ukrainos rinkoje ir pirmiausia plėtojo mažmeninės prekybos tinklą „Novus“. 2019 m. rugpjūtį tinklui priklausė 42 parduotuvės.

Vėliau su dar dviem prekybos tinklais lietuvių verslininkas sukūrė bendrą įmonę „Regionų tinklų asociacija“.

2018 m. pabaigoje Ukrainos Nikolajevo uoste pradėjo veikti grūdų terminalas, kurį valdė bendrovė „Evroneštorg“, tarp kurios savininkų yra ir R. Tumėnas.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder