Maskvos parduotuvėse pasirodė „Coca-Cola" imituojantys Rusijos gamykloje pagaminti gėrimai

Maskvos parduotuvėse pasirodė originalią "Coca-Cola" imituojantys, bet Rusijos gamykloje pagaminti gėrimai. Ant imitacinių butelių nurodyta išpilstymo į butelius data - lapkritis arba spalis. "Coca-Cola Company" sustabdė savo veiklą Rusijoje kovo mėnesį.

Maskvos šiaurėje esančiose "Svetofor" parduotuvėse Varšuvskoje šose ir Čerepanovo prospekte buvo parduodami gėrimai dviejų litrų talpos buteliuose, visiškai imituojančiuose originalią "Coca-Cola" tarą, pranešė RBC.

Gėrimo etiketėje nurodyta, kad jį "su "The Coca-Cola Company" leidimu" pagamino "Coca-Cola HBC Eurasia LLC", bendrovės pilstytoja Rusijoje, Maskvoje esančioje gamykloje.

Ant šių butelių įspausta "šviežio" išpilstymo data - 2022 m. spalio 5 d. ir lapkričio 3 d.

Tie patys buteliai, kurių išleidimo data - lapkričio 17 d., o tūris - 1 litras, buvo rasti Sokolinaja Gora rajone esančioje netvarkingoje parduotuvėje "Groceries", praneša RBC.

Etiketėse nurodyta, kad buteliai pagaminti buvusioje "Coca-Cola HBC" gamykloje Rusijoje, Rostovo srityje.

Šių metų kovo pradžioje "The Coca-Cola Company" sustabdė savo veiklą Rusijoje dėl Rusijos "specialiosios operacijos " Ukrainoje.

Birželio viduryje "Coca-Cola" paskelbė, kad nutrauks "Coca-Cola" gėrimo ir kitų savo prekės ženklų gamybą Rusijoje.

Be "Coca-Cola", "Coca-Cola Hellenic Bottling Company" (pirminio gamintojo partnerė) nutraukė "Sprite", "Fanta" ir "Schweppes" gėrimų gamybą ir pardavimą.

RBC žurnalistas paskambino ant "Traffic Light" gėrimo etiketės nurodyta karštąja linija.

Jam atsakė "Multon Partners" (buvusi "Coca-Cola HBC") darbuotojas.

Jis patikino, kad buteliai su lapkričio mėn. išpilstymo data negali būti originalus produktas, nes bendrovė šių gėrimų gamybą nutraukė dar balandžio mėn.

Jis sakė, kad specialaus sirupo (skonio koncentrato) dėl sankcijų nebegalima gauti iš JAV, o Rusijos gamyklos persiorientavo į vietinių prekės ženklų gamybą.

"Multon Partners" atstovas patikino, kad oficialiai išpilstytos "Coca-Cola" ir kitų pasaulinių prekės ženklų butelių atsargos jau beveik išnaudotos - bendrovė nustos juos tiekti gruodžio viduryje.

Birželio mėn. buvo pranešta, kad kai limonado atsargos bus išeikvotos, pilstykla nebegamins ir neparduos "The Coca-Cola Company" gėrimų Rusijoje.

RBC šaltinis nealkoholinių gėrimų rinkoje teigė, kad tikėtina, jog gėrimas buvo "pagamintas neteisėtai naudojant etiketę".

"Coca-Cola HBC" spaudos tarnyba leidiniui pranešė, kad bendrovė "nutraukė visų "The Coca-Cola Company" prekės ženklų gamybą ir pardavimą Rusijoje ir neplanuoja gaminti šių produktų ar prekės ženklų jokiu formatu".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder