„Maxima“: nuo šiol akcijos „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ sąlygas įvykdę pirkėjai galės įsigyti net iki 3 prekių po 1 centą

(1)

Prekybos tinklas „Maxima“ praneša, kad nuo balandžio 2 dienos keičiasi akcijos „Su AČIŪ beveik už AČIŪ“ sąlygos.

Prekybos tinklo teigimu, nuo šiol to paties apsipirkimo metu pirkėjai, su „Ačiū“ lojalumo kortele išleidžiantys ne mažiau kaip 30 eurų, galės įsigyti vieną prekę už 1 centą, perkantys už 60 eurų – ne vieną, o dvi prekes po 1 centą, bei perkantys už 90 eurų ar daugiau – tris prekes po 1 centą.  

Prekybos tinklo duomenys rodo, kad ši akcija yra mėgstama pirkėjų – ja naudojasi apie 30 proc. akcijos sąlygas įvykdžiusių klientų.

 „Su „Ačiū“ kortele kasdien apsiperka apie 300 tūkst. klientų ir tai mus įpareigoja nuolat peržiūrėti kortelės teikiamas naudas, jas plėsti ir tobulinti“, – išplatintame pranešime cituojama „Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

„Didesnį apsipirkimą suplanavę klientai dažnai atėję prie kasos mėgina jį išskaidyti į kelis pirkinių krepšelius, kad už 1 centą galėtų įsigyti daugiau prekių. Tad atsižvelgę į mūsų klientų poreikius ir susidomėjimą šia akcija, nusprendėme dar labiau pagerinti jų apsipirkimo „Maximoje“ patirtį. Nuo šiol pirkdami prekių už didesnę sumą į savo pirkinių krepšelį jie galės įsidėti net iki 3 prekių po 1 centą“, – aiškino ji.

Skelbiama, kad „Maximos“ lojalumo kortelė „Ačiū“ naudojasi daugiau kaip 1,9 mln. klientų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder