Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Vasiukai, tu gal mulkis kokias čia nesamones kalbi, mink tu taka iš lietuvos nes čia tokiu kaip tu nereikia.
Qr, 2021-10-09 21:36
Praeivis, kuris nori pasirodyt protingesnis nei yra is tikruju, duoda patarimus "ciabuviams" kaip jiems elgtis vienu ar kitu atveju..kadangi "ciabuviai" nepraso tokiu patarimu, todel taip tyliai tyliai ir praeik pro sali i Vilniaus, Rygos ar Karaliauciaus puse, nes kitakart vietiniai "ciabuviai" atsidekodami uz patarimus gali pakasyt ne tik tavo savimeile, bet ir nugara...
Ciabuvis > Praeiviui, 2021-10-08 11:26
Jeigu galėtų viską perkeltų į Vilniaus orouostą. Vakarų Lietuvos gyventojams labai reikalingas orouostas. Jo paslaugomis ir naudojamės. Kartais susidaro vaizdas, kad be Vilniaus mes neišgyventumėm. Ar neatsitiktų atvirkščiai!
Jonas, 2021-10-08 11:14
Nebūtina trenktis į Vilnių. Panašiu atstumu nuo Klaipėdos ir Ryga, kur žymiai didesnis krypčių ir galimybių pasirinkimas. Šiame kontekste ne visiškai aišku, kam realiai tie "Vasiukai" Palangoje. Kurortas nėra, kaip ir niekad netaps tarptautiniu vien dėl nepastovių ir sunkiai prognozuojamų oro sąlygų bei klastingos ir purvinos Baltijos jūros. Čiabuviai suvažiuoja saulėtais savaitgaliais su savo "dyzeliukais" pasitūsinti. O šiaip Palangoje atostogauti neapsimoka. Ar pajūrio verslui apskritai čia reikalingas toks areodromas? Su tokiomis galimybėmis rinktis - vargu bau. Vasiukai ir tiek. Nebent mero Vaitkaus savimeilę pakaso... Ne daugiau.
Praeivis, 2021-10-08 10:40
Keleivių liūto dalį sudaro "mariakai" ir migrantai. O kur vasarą kryptys į kurortus? Dabar visa vakarinė Lietuva turi trenktis į Vilnių
kryptininkas, 2021-10-08 09:25
Turetu :)))
Tas juokingas zodis, 2021-10-08 06:30

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.